Aukoti vargstantiems kviečia pavasarinė „Maisto banko“ akcija

Dalintis:

Šiandien ir rytoj vyks pavasarinė „Maisto banko“ akcija: paaukotas maistas pasieks tiek nepasiturinčius Lietuvos gyventojus, tiek nuo karo bėgančius ukrainiečius. Aukos bus renkamos ir Tauragėje.

Kovo 25–26 dienomis „Maisto bankas“ žmones kvies dalintis savo gerumu ir apsiperkant didžiuosiuose prekybos tinkluose nepamiršti ir stokojančių Lietuvos gyventojų bei nuo karo bėgančių ukrainiečių. Visus, galinčius padėti, kovo 25–26 dienomis kviečia aukoti ilgo galiojimo produktus. Ši „Maisto banko“ akcija ypatinga – paaukoti maisto produktai pasieks ne tik nepasiturinčiųjų lietuvių stalus, bet taip pat padės ir nuo karo bėgantiems ukrainiečiams, atvykusiems į Lietuvą. Jau trisdešimt antrąjį kartą vykstanti akcija geram tikslui suvienija žmones iš visos Lietuvos. Aukoti maistą galima net 69 Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Didžiuosiuose prekybos tinkluose „Maxima“, „Lidl“, „Iki“, „Rimi“, „Norfa“, „Utenos prekyba“ bus galima sutikti savanorius iš daugiau kaip 300 socialinių organizacijų, „Maisto banko“ partnerių, kurie padeda išdalinti maistą tiems, kam jo labiausiai reikia: mažas pajamas gaunančioms šeimoms ir asmenims, darbo netekusiems žmonėms, neįgaliems ar pagyvenusiems žmonėms, benamiams ir kt. Šiemet dalis paaukoto maisto bus skiriama ir nuo karo bėgantiems ukrainiečiams.

Aukoti maisto produktus prekybos tinkluose galima šiandien 15–20 val. ir kovo 26 d., šeštadienį, 10–20 val.

Tauragėje akcijos savanoriai laukia:

MAXIMA XX, Prezidento g. 72,

IKI ECO – TAURAGĖ, Dariaus ir Girėno g. 9 ,

IKI – MOLUPIS, Šilalės g. 83a,

LIDL, Dariaus ir Girėno g. 48.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą