fbpx

Aukščiausiojo Teismo sprendimu R.Masolas lieka išteisintas

Dalintis:

Policijos pareigūnai dėl lenkimo neleistinoje vietoje Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovui Robertui Masolui nutarimą surašė dar 2018-ųjų lapkritį. Vyrui tuomet buvo ne tik skirta bauda, bet ir nuspręsta atimti teisę vairuoti. Apkeliavusi visų instancijų teismus, byla pasiekė Aukščiausiąjį Teismą. Tauragės komisariatas bylos nagrinėjimą prašė atnaujinti.

Tauragės rajono savivaldybės Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovui Robertui Masolui 2018-ųjų lapkričio 8-ąją Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai paskelbė nutarimą, kuriuo už lenkimą draudžiamoje vietoje skirta 200 eurų bauda ir keturiems mėnesiams atimta teisė vairuoti transporto priemones.

R.Masolas pasinaudojo teise nutartį apskųsti Tauragės apylinkės teismui. Teisme vyras įrodinėjo lenkimo manevrą atlikęs leistinoje vietoje. Jo skundas tenkintas iš dalies: teisės vairuoti transporto priemones terminas sutrumpintas iki trijų mėnesių. Ir šį nutarimą R.Masolas apskundė.

Klaipėdos apygardos teisme bylos nagrinėjimas R.Masolui buvo itin sėkmingas – administracinio nusižengimo teisena nutraukta. Tačiau Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai kreipėsi ir į Aukščiausiąjį Teismą su prašymu atnaujinti bylą. Savo prašymą komisariatas argumentavo tuo, kad Klaipėdos apygardos teisme skundas buvęs išnagrinėtas paviršutiniškai ir neobjektyviai. Esą teismas vertino tik savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos vadovą išteisinančius argumentus.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas prieš pat Kalėdas įteikė R.Masolui dovaną – komisariato prašymą atnaujinti bylą atmetė ir vyras liko išteisintas, kaip tai pripažino Klaipėdos apygardos teismas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą