fbpx

Bendruomenės pareigūnės gyventojus stengiasi pasiekti socialiniais tinklais

Dalintis:

Daug įstaigų ir įmonių savo darbą pandemijos metu perkėlė į internetą, kuomet iš namų darbuotojai atlieka pavestas funkcijas. Nors policijos pareigūno darbas nuotoliniu būdu sunkiai įsivaizduojamas, pandemijos akivaizdoje Tauragės apskrities bendruomenės pareigūnės stengiasi pasiekti socialinių tinklų vartotojus ir skuba juos perspėti apie pandemijos nesustabdomus sukčius.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Bendruomenės pareigūnės Raimonda Žvynakienė ir Judita Sadauskytė daugeliui Tauragės rajono žmonių žinomos, mat dažnai matomos. Jos organizuoja įvairias akcijas, kol buvo galima, lankydavo ugdymo įstaigas, nepamiršdavo ir senjorų skubėdamos šiuos perspėti apie lengvų pinigų ieškančius sukčius. Pandemija šių pareigūnių darbą kaip reikiant pakoregavo.

– Mūsų darbas liko švietėjiškas, tik tiek, kad visą aktualią informaciją šiuo laikotarpiu tenka skleisti internetu. Nebeliko tiesioginio kontakto su žmonėmis, – sakė J.Sadauskytė.

Pareigūnė papasakojo, kad pačioje 2020-ųjų pabaigoje buvo sukurtas feisbuko puslapis, kuriame pradėta viešinti bendra Tauragės AVPK informacija bei Bendruomenės pareigūnių vykdoma veikla. Tokiu būdu viliamasi pasiekti didesnę auditorijos dalį ir dalintis svarbiomis naujienomis. Visgi vieną jautriausių visuomenės grupių tokiu būdu pasiekti sunku – senjorus.

– Senjorus iš tiesų socialiniais tinklais sunku pasiekti. Tačiau bandome tą padaryti – juk dalis jiems artimų žmonių yra feisbuko vartotojai. O sukčiai tikrai nesiliauja, nuolat prikuria naujų scenarijų. Šiuo metu populiariausias apgavystės būdas – siūlyti įsigyti COVID-19 vakciną, – kalbėjo pareigūnė Judita.

Pašnekovė patikino, kad Bendruomenės pareigūnių feisbuko puslapyje lankytojai ras aktualią informaciją, susijusią su sukčių veikla, nusikaltimais elektroninėje erdvėje, turto apsauga, smurtu artimoje aplinkoje. Bus atnaujinama ir informacija apie pareigūnių vykdomą prevencinį darbą.

Tauragės AVPK pareigūnai primena gyventojams, kad internete siautėjantys sukčiai apgaule siekia pasipelnyti, siūlydami įsigyti COVID-19 vakcinos. Išplatintoje oficialioje informacijoje skelbiama, kad vakcinos įsigyti komercinėje rinkoje šiuo metu nėra galimybių. Be to, prekyba vaistiniais preparatais yra licencijuojama – neturint licencijos negalima užsiimti prekyba vaistiniais preparatais. Suklastoto skiepo vartojimas gali pridaryti rimtų problemų sveikatai.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą