Bokso turnyre tauragiškiai skynė prizines vietas

Dalintis:

Savaitgalį Telšiuose vyko tarptautinis bokso turnyras „Geležinis kumštis 2020“, kuriame tauragiškiai sportininkai vieną po kitos pelnė prizines vietas.

Į Žemaitijos sostinę Telšius atskubėjo apie 100 boksą praktikuojančių sportininkų. Tauragės sporto centre bokso mokantis treneris Sigitas Ivanauskas į tradicinį turnyrą vežėsi devynis auklėtinius. Taip pat dalyvavo trenerių Giedriaus Vaištaro ir Edvardo Kutujevo auklėtiniai. Trijų trenerių auklėtiniai į Tauragę parvežė keturis sidabro ir penkis bronzos medalius.

Tauragiškiai varžėsi skirtingose amžiaus ir svorio kategorijose. Jaunimo A grupėje, svorio kategorijoje iki 64 kg, II vietą iškovojo Edvardas Kutujevas. A grupės svorio kategorijoje iki 69 kg III pelnė Emilis Šileris, o A grupės svorio kategorijoje virš 91 kg II vietos laimėtoju tapo Irvydas Ūksas.

Jaunimo B grupėje, svorio kategorijoje iki 64 kg, kovojo du tauragiškiai. Modestas Tamošaitis stojo ant III vietos nugalėtojų pakylos, o S.Ivanausko auklėtinis Eimis Bikneris pelnytai užkopė ant II vietos laiptelio. Toje pačioje grupėje, svorio kategorijoje iki 75 kg, II vietą pelnė to paties trenerio auklėtinis Matas Liorančas.

Jaunių grupėje, svorio kategorijoje iki 52 kg, prizinę vietą iškovojo Nojus Samuilis.

Dvi antrosios vietos pelnytos jaunučių amžiaus grupėje. Svorio kategorijoje iki 37 kg II vietos laimėtoju tapo S.Ivanausko treniruojamas Ronaldas Pipiras, o svorio grupėje iki 40 kg – Dilanas Rašinskas.