Daugėja maršrutų į Kauną ir Šiaulius

Dalintis:

Tauragės autobusų parkas dažnina maršrutus į kitus miestus. Atnaujinti du tolimojo susisiekimo maršrutai į Kauną ir Šiaulius. Atsižvelgta ir į sodus turinčių tauragiškių prašymus.

Tauragės autobusų parkas skelbia, kad nuo praėjusio ketvirtadienio atnaujino tolimojo susisiekimo maršrutus: Tauragė–Kaunas 05.30 val. (per Kryžkalnį, Raseinius) ir Tauragė–Šiauliai 11.10 val. (per Kryžkalnį, Kelmę). Į Kauną iš Tauragės taip pat važiuoja autobusas 14.40 val. Į  Šiaulius – 6.30 ir 11.25 val.

Išpildytas soduose sklypus turinčių tauragiškių pageidavimas nuvažiuoti į sodus ir grįžti iš jų kuo vėliau. Į sodus iš autobusų stotelių Tauragėje, Gedimino gatvėje, galima nuvažiuoti 19.45 val. Iš Bernotiškės sodų į Tauragę paskutinis autobusas išvažiuoja 20.15 val., iš Joniškės sodų – 20.30 val. Anksčiausias autobusas iš Tauragės į sodus išvažiuoja 8 valandą.

Informaciją apie atnaujintus miesto, priemiesčio ir tolimojo susisiekimo maršrutus gyventojai gali rasti interneto svetainėje tauragesautobusai.lt arba pasiteirauti telefonu (8 446) 611 14.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą