fbpx

Daugiabučio gyventojas: „Rodo tik tai, kas gražu“

Dalintis:

„Per vietinę televiziją ir internete matome tik gražius miesto vaizdus, bet yra ir tokių vietų, kur nei kas filmuoja, nei fotografuoja, nei kam apskritai rūpi“, – „Tauragės kurjerio“ redakcijai išklojo Gedimino g. 8 namo gyventojas Pranas.

Tauragiškis Pranas žurnalistus pakvietė apžiūrėti, kaip atrodo jo gyvenamojo namo aplinka.

– Gedimino gatvė – viena pagrindinių miesto gatvių, namas netoli atnaujintos miesto autobusų stoties. Renovuotas. Bet daugiabučio aplinka daro gėdą. Žolę namo kieme nupjovė vasarą, o dabar ten vieni kibizynai – žolė aukščiausia. Namo pirmininkui, matyt, tai nerūpi, o kai paskambinau į miesto seniūniją, pasiūlė patiems žolę nusipjauti pasiėmus dalgį. Iš kur pas mus, daugiabučio gyventojus, dalgiai? O ir iš Gedimino gatvės pusės vaizdą bjauroja prie daugiabučio po eglėmis sukrautos lapų ir žemių krūvos, – pasakojo Pranas ir paprašė jo įvardytas vietas nufotografuoti.

Šią savaitę redakcijai paskambino ir Žalgirių mikrorajono gyventojas. Arūnas skundėsi išmaurota pieva už Dainavos g. 9 daugiabučio, kur į rengiamą Kartų parką vežamos statybinės medžiagos.

– Palijus neįmanoma eiti. Vien tešlos, – piktinosi Arūnas.

Daivos Žebelienės nuotrauka

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus prisiminė, kad vasarą į jį kreipėsi Gedimino g. 8 namo pirmininkas, kuriam jis išaiškino, kad namo aplinkos sutvarkymą – 20 metrų aplink namą – turi organizuoti namo administratorius. Tauragiškiai, gyvenantys daugiabučiuose, namą administruojančiai bendrijai už aplinkos sutvarkymą moka. Pasak seniūno, gyventojai turi kreiptis į pirmininką (Gedimino g. 8 namas turi įsteigęs savo bendriją).

– Anksčiau žolę pjaudavo miesto seniūnijos darbuotojai, gal ir vėl žmonės laukia to paties. O lapus po eglėmis prie namo, manau, krauna jų pačių valytoja, – sakė seniūnas.

Dėl to, kad į tvarkomą Kartų parką vežamos statybinės medžiagos, seniūnas tegalėjo palinkėti kantrybės. Pabaigus darbus aplinka turės būti sutvarkyta, žolė užsėta.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą