Didžiojo „Perimetro“ varžybos startuos Tauragėje

Dalintis:

Didžiojo „Perimetro“ varžybų sostine 2020 metais paskelbta Tauragė. Apie tai oficialiai pranešta praėjusią savaitę, Tauragės rajono savivaldybėje apsilankius „Perimetro“ organizatoriui Gediminui Grigaičiui.

Bekelės maratonas „4×4 Perimetras“ – 2000 km žygis aplink Lietuvą. Varžybų maršrutai driekiasi žvyrkeliais, siaurais miško keliukais ir net ten, kur kelių nėra. Maratono maršrutas tęsiasi visais Lietuvos Respublikos pasienio ruožais – su Baltarusija, Latvija, Kaliningrado sritimi ir Lenkija. Nepamirštamas ir 99 km ilgio Lietuvos pajūris.

Iki šiol ne vienerius metus „Perimetro“ varžybos startuodavo Druskininkuose, tik 2017 metais „Perimetro“ sostinės vardą buvo perėmusi Naujoji Akmenė. Anot visureigių klubo „4×4 Tauragė“ nario Vaidoto Mockaus, tauragiškių entuziastų ir Tauragės rajono mero Dovydo Kaminsko pastangomis šiemet Didžiojo „Perimetro“ varžybų sostine paskelbta Tauragė.

Lapkritį Tauragėje vyko Lietuvos automobilių pravažumo sporto čempionato bei Lietuvos automobilių bekelės lenktynių „Rally Raid“ čempionato ir taurės metinių apdovanojimų ceremonija. Per iškilmingą apdovanojimų ceremoniją buvo pristatyta ir 2020-ųjų sezono vizija. Lietuvos automobilių sporto federacijos 4×4 komiteto pirmininkas Vaidotas Paškevičius patikino, kad naujųjų metų sezonas bus dar labiau intriguojantis, kadangi į lietuviškus etapus atvykti planuoja ir garsūs užsienio ekipažai.

Tik tąkart dar buvo neaišku, kad Tauragė bus paskelbta „Perimetro“ varžybų sostine. Tai patvirtinta gruodžio 30 dieną, kai Tauragės meras D.Kaminskas susitiko su „Perimetro“ organizatoriumi Gediminu Grigaičiu ir visureigių klubo „4×4 Tauragė“ nariais Vaidotu bei Edmundu Mockais. Susitikimo metu aptartos didžiojo „Perimetro“ galimybės. Su meru diskutuota organizaciniais klausimais, su broliais Mockais – techniniais reikalais.

„4×4 Perimetras“ Tauragėje startuos liepos 29 dieną, finišuos rugpjūčio 1-ąją. Tiksli starto vieta ir kitos detalės, anot V.Mockaus paaiškės, vasarį.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą