fbpx

Dingusi moteris rasta paskendusi

Dalintis:

Apie dingusią 58-erių moterį pranešta ne tik policijos pareigūnams, bet ir socialiniuose tinkluose. Į paieškas leidosi daugybė Dapkiškių kaimo gyventojų. Nuo dingimo praėjus trims dienoms dingusiosios kūnas rastas netoli namų, Jūros upėje.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pranešimą apie moters dingimą gavo gruodžio 30-osios vakarą. Išaušus Naujųjų metų rytui nutarta pradėti ikiteisminį tyrimą, nes dingusios dapkiškietės sesuo į komisariatą kreipėsi su pareiškimu. Paskelbta 58-erių moters paieška.

Tauragiškiai apie moters dingimą sužinojo iš feisbuko, kur žmonės gausiai dalijosi artimųjų pagalbos prašymu ją surasti. Skelbta, kad ji iš namų išėjo prieš pat Naujuosius metus – gruodžio 30-osios vakarą ir negrįžo. Platinta dingusiosios nuotrauka ir viltasi, kad ji atsiras.

Dapkiškių seniūnaitis Albinas Stasiulis „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad grįžęs po Naujųjų sutiktuvių namo sužinojo apie kaimo gyventojos dingimą. Nedelsdamas pasiūlė bendruomenei susiburti į paieškas.

– Nutarėm, kad reikia rimčiau ieškoti. Tai ketvirtadienį ryte apskambinom visus, žinutes rašėm ir sukvietėm. Kreipėmės į policiją, tai davė paieškoms koordinates. Daug žmonių susirinko į paieškas, pasidalinom į tris grupes. Viena grupė apėjo visus Dapkiškių apylinkių nenaudojamus ar mažiau lankomus pastatus, kiti ėjo palei upę, treti – upės skardžiu. Įtarėm, kad toli negalėjo nueiti, – sausio 2-osios įvykius prisiminė A.Stasiulis.

Palei pat upę esančioje Lakštingalų gatvėje gyvenusios moters skarelę pavyko pastebėti prie upės esančiuose krūmuose. Anot seniūnaičio, dingusios moters mama patvirtino, kad skarelė priklauso jos dukrai. Galiausiai apėjus upės vingį vandenyje pastebėtas kūnas.

Policijos pareigūnai pagalbon pasikvietė ugniagesius-gelbėtojus. Šie valtimi pasiekė kūną ir iškėlė į krantą.

Moters mirties aplinkybės tiriamos.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą