Duobės sankryžoje šokdina vairuotojus

Dalintis:

Duobės keliuose ir gatvėse jau mažai ką stebina, tačiau piktintis žmonės nesiliauja. Štai Gedimino gatvės pabaigoje, sankryžoje su Trumpąją ir Pramonės gatvėmis, duobių ruožo niekaip išvengti nepavyks, nors vairuotojai ir bando gudrauti važiuodami kelkraščiu.

Šią miesto vietą vairuotojai jau seniai vadina „linksmaisiais kalneliais“, „kantrybės išbandymu“, „kliūčių ruožu“. Vengdami duobių vairuotojai važiavo kelkraščiu, per žaliąją zoną, todėl dabar ten pastatyti ženklai, rodantys važiavimo trajektoriją.

Pasak Tauragės miesto seniūno Žilvino Majaus, Trumpoji ir Pramonės gatvės priklauso ir jomis rūpinasi Lietuvos automobilių kelių direkcija, todėl duobės jose – ne seniūnijos rūpestis. Neseniai Kelių direkcija paskelbė, kad jų partneriai „Kelių priežiūra“ sustiprino pajėgas ir vykdo patrulines kelių ir gatvių apžiūras, karštu asfaltu užtaiso kelių išdaužas. Kelininkai iš tiesų intensyviau gatves prižiūri ir Tauragės mieste, žmonės dažnai juos mato tai vienur, tai kitur plušančius probleminėse vietose, todėl tikisi, kad netrukus duobės bus užtaisytos ir sankryžoje Pramonės mikrorajone.

Tačiau apie duobių „lopymą“ tauragiškių nuomonė skeptiška. Socialiniuose tinkluose vairuotojai reiškia nusivylimą, kad tokie lopymai mažai padeda, duobes užtaisius asfalto dangoje tuoj pat veriasi naujos, todėl problemai galo nematyti. Žmonės svarsto, kodėl duobės po kelerių metų atsiranda net naujai išasfaltuotuose keliuose, abejojama asfalto ir darbų kokybiškumu.

Kelių direkcija, kaip ir vairuotojai, pastebėjo tas pačias problemas ir padarė išvadas. Pasak įmonės atstovų, šią savaitę buvo patvirtinta ekspertų parengta nauja asfalto dangos metodika, kurioje atnaujinti dangos storio ir bitumo reikalavimai. Apie tai Kelių direkcija ruošiasi netrukus paviešinti informaciją ir apžvelgti naująją metodiką.

Lietuvos automobilių kelių direkcija šiuo metu išgyvena transformacijos laikotarpį, keičia pavadinimą į „Via Lietuva“. Naujasis pavadinimas jau oficialiai užregistruotas Registrų centre. 2023 m. pradžioje  Lietuvos automobilių kelių direkcija buvo pertvarkyta į akcinę bendrovę, prieš metus prasidėjusi įmonės pertvarka bus vykdoma ir šiemet.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą