Dušo paslauga vėl teikiama

Dalintis:

Į redakciją paskambinę žmonės teiravosi, kur Tauragėje karantino laikotarpiu galima nusimaudyti. Vienas jų pasakojo, kad gyvena be patogumų, o parapijos namuose dušu negalima pasinaudoti jau beveik du mėnesius. Pasigedusiems vandens procedūrų gera žinia – socialiai remtiniems žmonėms atnaujintos higienos paslaugos.

Tauragės Švč. Trejybės parapijos namuose (Stoties g. 2) prausimosi – dušo paslauga teikiama nuo 2018 m. liepos 1 d. Ją administruoja Tauragės Carito vadovė Vitalija Šlepavičienė.

– Kai buvo aktyvus karantinas, buvo sustabdyta visa veikla. Nuo trečiadienio, gegužės 6 d., socialiai remtini žmonės gali drąsiai ateiti maudytis į parapijos namus. Tik reikia kiekvienam turėti talonėlį, kuris išduodamas Socialinių paslaugų centre, K.Donelaičio 21. Tuo rūpinasi Inga Petkienė, mes su ja aptarėme šį reikalą, – kalbėjo Carito vadovė. – Iki karantino maudytis ateidavo apie 150 žmonių.

Naudojantis higienos paslaugomis karantino metu būtina laikytis specialios tvarkos: į patalpas leidžiama įeiti po vieną ir tik iškviestiems, būti su kauke ir mūvėti pirštines, jei viduje yra klientas, prašoma palaukti lauke, laikantis 1 m atstumo. Nerekomenduojama ateiti maudytis  rizikos grupės asmenims (nuo 60 metų, turintiems lėtinių negalavimų), įėjus į patalpą privaloma dezinfekuoti rankas ir nenusiimti veido apsaugos priemonių, po maudymosi išsinešti savo šiukšles.

Parapijos namuose higienos paslaugų teikimo laikas: pirmadienis – sanitarinė diena, antradienį – nuo 8 iki 14 val., trečiadienį ir ketvirtadienį – nuo 12 iki 17 val., penktadienį – nuo 8 iki 14 val., šeštadienį – nuo 10 iki 15 val. Sekmadienis – nedarbo diena. Atėjus maudytis būtina registruotis kitam apsilankymui.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą