Eglučių alėjos žaliaskarės bus pakeistos

Dalintis:

Praėjusią savaitę nuo J.V.Kalvano parko iki pat Tauragės Švč.Trejybės bažnyčios nusidriekusi eglučių alėja pirmadienio rytą dingo – stovėjo tik tušti vazonai. Seniūnas Žilvinas Majus patikino, kad kai kuriuos medelius nutarta pakeisti.

Tauragės kultūros centro iniciatyva Bažnyčių gatve nusidrieks 60 eglučių alėja, kurią puoš įvairios įmonės, įstaigos ir organizacijos. Praėjusią savaitę eglutės buvo išrikiuotos specialiai joms paruoštuose vazonuose, tačiau pirmadienio rytą jų nebeliko. Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis patikslino, kad kai kurios eglutės buvo negražios, todėl seniūnija rūpinasi jų pakeitimu naujomis.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus teigė, kad dar šiandien bus pastatytos naujos žaliaskarės.

– Kai atvežė eglutes, jas priėmėm, bet jos buvo supakuotos. Visų 60 negalėjome apžiūrėti priėmimo metu. Dėl patogumo išvyniojome jas tik vietoje, kad transportuojant nelūžtų. Tada ir pamatėme, kad ne visos jos gražios ir vešlios, – sakė miesto seniūnas, pridurdamas, jog šiuo metu darbuotojai apžiūri ir vertina visas eglutes, kad būtų nuspręsta, kurias reikia pakeisti.

Ž.Majus užtikrino, kad su eglučių pardavėjais susisiekta ir kitos puošmenos bus pastatytos dar šiandien popiet. Siekiama, kad visoms įmonėms ir įstaigoms būtų galimybė puošti vešlias ir gražias eglutes.

„Tauragės kurjerio“ redakcijai kai kurie tauragiškiai suskubo piktintis dėl to, kad Bažnyčių gatvės pradžioje, netoli sankryžos su Vytauto gatve, ruošiamasi eglutes statyti į automobilių statymo vietas. Seniūno teigimu, toks Tauragės kultūros centro planas. Visgi asmenine Ž.Majaus nuomone, šioje gatvėje yra ir daugiau automobilių statymo problemų, kurias ateityje reikės spręsti.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą