Eglučių registracija baigta vos per valandą

Dalintis:

Tauragės kultūros centras pakvietė puošti eglutes Bažnyčių gatvėje – prieš pat didžiosios eglės įžiebimo šventę tarp dviejų bažnyčių ir vėl nusidrieks eglučių alėja. Pradėjus eglutes norinčių puošti organizacijų registraciją, ją teko baigti vos per valandą.

Bažnyčių gatve nusidriekiančių kalėdinių eglučių alėja – jau tapo tradicija. Šiemet Tauragės kultūros centras jau trečią kartą paragino registruotis įmones, organizacijas ir įstaigas, norinčias puošti alėjos eglutes.

„Tęsiant gražią Tauragės kultūros centro pasiūlytą iniciatyvą, ir šiemet Eglučių alėja nusidrieks nuo Tauragės evangelikų liuteronų bažnyčios iki Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios, prie kurios tradiciškai bus įkurta ir prakartėlė. Šiemet planuojama pastatyti 70 kalėdinių eglučių“, – skelbta kultūros centro feisbuke.

Praėjusiais metais registracija vyko itin sparčiai – 70 įmonių ir organizacijų eglutes registruodamiesi išgraibstė per kelias valandas. Tačiau šiemet registracija užbaigta per mažiau nei valandą!

– Paleidome registraciją 8 valandą ir po nepilnos valandos teko stabdyti. Sumuštas pernykštis rekordas, – juokavo Tauragės kultūros centro vadovas Virginijus Bartušis.

Kaip ir anksčiau, kuri organizacija kurią eglutę puoš, bus išrinkta burtų keliu tiesioginės transliacijos metu. Tokiu būdu siekiama, kad vyrautų tik gera nuotaika.

– Per Kalėdas turi būti tik teigiamos emocijos. Kad nebūtų ginčų, jog kas nors nori eglutę puošti prie vienos ar kitos parduotuvės, viskas vyks burtų keliu, – sakė V.Bartušis. – Tarp užsiregistravusių organizacijų yra ir senbuvių, kurie eglutę puoš ne pirmą kartą, yra ir naujokų. Užbaigus registraciją, kai kurie bandė ir telefonu atakuoti.

Tauragės kultūros centro vadovo tvirtinimu, 70 žaliaskarių jau užsakytos, bus panaudotos praėjusiais metais pirktos šviečiančios girliandos. Lapkričio 24 dieną planuojama rikiuoti eglaites Bažnyčių gatvėje, o 26-ąją – kabinti ant jų girliandas. Galiausiai lapkričio 28-ąją bus duotas startas eglučių puošimui, kur kiekviena įmonė, organizacija ar bendruomenė galės pademonstruoti visą savo išmonę.

Eglučių alėjos įžiebimas planuojamas kartu su didžiosios miesto eglės įžiebimu.

Primename, kad kalėdinių eglučių alėjos idėja imta įgyvendinti dar 2020-aisiais, kai tvyrojo pandemija ir žmonės buvo raginami vengti didesnių susibūrimų. Nušvitusi visa Bažnyčių gatvė džiugino ir tauragiškius, ir miesto svečius. Pirmą kartą alėjoje sužibo 60 eglučių, tačiau 2021-aisiais nuspręsta, kad reikia daugiau – 70. Tiek jų papuošta bus ir šiemet.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Namo kieme uzaugo apie 5-6 m aukščio eglutė.Pageidaujantiems atiduosiu

Palikite komentarą