fbpx

Eglučių vazonai virto šiukšliadėžėmis

Dalintis:

Žiemą J.V.Kalvano parką ir Bažnyčių gatvę puošusios kalėdinės eglutės buvo sustatytos į betoninius vazonus. Šie surinkti kurį laiką buvo sandėliuojami, išaušus pavasariui miesto seniūnas sumanė juos panaudoti – šiais vazonais bus pakeistos sulamdytos šiukšliadėžės.

Praėjusią savaitę J.V.Kalvano parke prie pagrindinio takelio išrikiuotos betoninės šiukšliadėžės. Iš pirmo žvilgsnio naujutėlaitės, tačiau Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus patikslino – gruodžio mėnesį iki pat Trijų Karalių šiuose induose buvo sustatytos kalėdinės eglutės.

– Įsigijome jų 60, dabar ketiname panaudoti apie 30. Iš gamintojo Alytuje pirkome po maždaug 100 eurų. Jos sunkios, betoninės, gal tvirčiau laikys, – kalbėjo seniūnas. – Buvo trumpam išrikiuotos prie tako, bet ten jų tikrai neliks. Dėliosime prie suoliukų, pakeisime apdaužytas senąsias.

Apdaužytosios šiukšliadėžės bus pakeistos ne tik J.V.Kalvano parke, bet ir kitose miesto vietose. Kaip sakė Ž.Majus, neretai šiukšliadėžės nukenčia Vasaros estradoje, kai smagindamiesi chuliganai jas numeta nuo laiptų. Tikimasi, kad šios – kur kas sunkesnės ir tvirtesnės – tarnaus miestui ilgiau.

Seniūnas prasitarė, kad ruošiamasi pakeisti ir kai kuriuos viešosiose erdvėse esančius suoliukus. Senamiesčio parke vandalai vieno suoliuko metalines kojas sugebėjo sudaužyti į gabalus.

– Kur tik nuošalesnė vieta, ten ir niokoja. Turim grįžti prie betoninių, nes grožio, matyt, dabar nereikia, – atsiduso Tauragės miesto seniūnas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą