Eglutės žaisliukai vilioja chuliganus

Dalintis:

Pilies aikštę puošianti kalėdinė eglutė dar neįžiebta, tačiau jau kenčia nuo chuliganų. Kone kasdien ant aikštės grindinio galima rasti numestų žaisliukų. Nepaisant to, miesto seniūnas Žilvinas Majus teigia tvorelės aplink eglę nestatysiantis – šiuo metu seniūnija gyvena tolesniais miesto puošimo rūpesčiais.

Šiandien Pilies aikštėje šalia eglutės gulėjo numesti keletas baltų bumbulų. Juos ant eglės prikabino seniūnijos darbuotojai, paaiškėjo, kad žaisliukų pritvirtinimai nupjauti ar nukirpti.

– Vieną žaisliuką iš krūmų prie kavinės ištraukiau ir parsinešiau į seniūniją. Turbūt pats tiek toli nenuriedėjo, – šmaikštavo seniūnas Žilvinas Majus. – Turiu vilčių, kad žmonės pripras prie tvarkos. Šiemet nusprendėme neaptverti eglutės. Tik dėl girliandų ant pakylų baiminuosi.

Seniūnas neslepia, kad visa aikštė stebima vaizdo kamerų, tačiau laikotarpis toks užimtas, kad nėra laiko peržiūrėti vaizdo įrašus. Vis dėlto, jei niokojimas taps dar labiau piktavališkas, Ž.Majus neatmeta galimybės, kad teks peržiūrėti vaizdo įrašus.

Tauragės kalėdinė eglutė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Artėjant šventėms, rūpesčių miesto šeimininkui netrūksta. Pašnekovas atskleidė, kad netrukus mieste atsiras ir naujų papuošimų, bus pasirūpinta ir senaisiais, kad veiktų be trikdžių. O artėjant kalėdinių eglučių alėjos puošybai seniūną kamuoja ir rimtesnis nerimas.

– Jau dvi savaites vėluoja užsakyti vazonai. Skambinu vadybininkams, kalbu ir gražiuoju, ir piktuoju. Turėjom vazonų pernai, bet nupuošę eglutes juos kitur panaudojom, nesandėliavom. Dabar užsakėme 50 naujų vazonų ir laukiame, kol pristatys, – rūpesčius vardijo seniūnas.

Žilvinas Majus „Tauragės kurjeriui“ atskleidė, kad šiemet prieš Kalėdas nušvis Respublikos gatvės medžiai. Pernai švietė Vytauto gatvės atkarpa nuo sankryžos su Dariaus ir Girėno gatve iki V.Kudirkos gatvės. Šiemet ji dar pailgės – iki pat bendruomenių namų praeivius lydės šventinės lemputės.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą