fbpx

Eičių bendruomenė gavo sporto salę

Dalintis:

Eičių bendruomenei „Karšuva“ perduotos dar kelios patalpos mokyklos pastate.  Bendruomenei panaudos pagrindais atiteko ir mokyklos sporto salė.

Trečiadienį savivaldybės taryba Eičių bendruomenei panaudos pagrindais 10 metų perdavė Eičių kaime, Mokyklos g. 10, esančią sporto salę. Iš viso bendruomenė jau turės beveik 400 kv. m patalpas mokyklos pastate. Jomis mielai dalijasi su Eičiuose besimokančiais kaimo ikimokyklinukais. Priešmokyklinukų ir ikimokyklinukų klasė Eičiuose priklauso Tauragės Jovarų pagrindinei mokyklai. Pasak šios mokyklos direktoriaus Algimanto Kaminskio, skyriuje mokosi 10 vaikų. Jie, be klasių, turi užimtumo, žaidimo kambarius, valgyklėlę.

„Karšuvos“ bendruomenės pirmininkas Simas Gaidelionis sako, kad bendruomenė sale naudosis popietinėmis valandomis. Kita vertus, sporto salėje dabar šalta, mažieji joje žiemą nesportuoja.

Bendruomenei panaudos tikslais skirtų patalpų išlaikymas per mėnesį kainuos apie 700 Eur. Tame pat pastate Eičiuose yra ir biblioteka, žadama, kad veikti ji turėtų pradėti veikti jau kovą.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą