fbpx

Gyventojai stengiasi išsaugoti medžių alėją

Dalintis:

Medžių alėjoje K.Jauniaus gatvėje, prie vaikų globos namų „Šaltinėlis“, pradėjus pjauti klevą, tauragiškis Povilas atskubėjo į redakciją prašydamas padėti medį išsaugoti. Vyras nuogąstavo, kad grius visa medžių alėja. Tačiau atsakingi specialistai patikino, kad buvo suplanuota pašalinti tik tą vieną medį, artimiausiu metu likusių klevų pjovėjai nelies.

Miesto seniūno pareigas laikinai vykdantis Žilvinas Majus teigė, kad prašymą nupjauti vieną medį sulaukė iš tauragiškės, gyvenančios šalia šios medžių alėjos, tik kitoje K.Jauniaus gatvės pusėje. Moters prašymas buvo perduotas komisijai, pagal komisijos rekomendacijas seniūnija išdavė leidimą pašalinti nurodytą lapuotį.

– Buvau nuvykęs į Jauniaus gatvę apžiūrėti, iš tikrųjų tie medžiai visi seni, pažeisti ligų, – kalbėjo Ž.Majus. – Klevą nupjovė „Dunokų“ darbininkai, mes juos samdome tokiems darbams atlikti. Medieną sandėliuojame angare, ją atiduodame tiems, kam rekomenduoja savivaldybės Socialinių paslaugų skyrius, atiduodame seniūnijoms, kurios šildo kultūros ar bendruomenių namus.

Pasak Ž.Majaus, praūžus vėjo gūsiams, ne tik miesto gatvės būna nuklotos nulūžusiomis medžių šakomis. Prieš Naujuosius metus daug šakų užkrito ant važiuojamosios kelio dalies ir ant mašinų, todėl žmonių prašymu keli plačiašakiai, augantys prie pat pagrindinio kelio, bus nupjauti Dariaus ir Girėno gatvėje. Ž.Majus informavo, kad pastaruoju metu seniūnija daug prašymų sulaukia nupjauti senus išvešėjusius medžius.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą