Į bibliotekas grįžta skaitytojai

Dalintis:

Vakar po ilgos pertraukos duris skaitytojams atvėrė bibliotekos. Jau galima gyvai pasirinkti knygas ar skaityti periodinius leidinius skaityklose.

Vienu metu bibliotekoje leidžiama aptarnauti ne didesnes nei 2 asmenų grupes, išskyrus vienos šeimos narius. Batakių bibliotekoje lankytojai į vidų prašėsi jau penktadienį.

– Žmonės pasiilgę bendravimo, nori ne tik knygas skaityti, bet ir pasipasakoti, kaip gyvena, kaip jiems sekasi. Viso karantino metu turėjome nuolatinių skaitytojų, kurie į biblioteką neužsukdavo, bet atvažiuodami sumokėti mokesčių ar apsipirkti, paskambindavo, paprašydavo knygų, aš jas surinkdavau, sudėdavau į maišiuką ir išnešdavau į lauką. Žmonėms svarbu rašytas žodis, svarbu ir gyvas bendravimas, – sakė Batakių bibliotekininkė Laisvutė Pavalkienė.

Moteris skaitytojams paruošė naujausių knygų, atrinko per karantiną susikaupusią įdomią informaciją ir laukia lankytojų.

– Man smagu, kai žmonės ateina į biblioteką. Ateina ir moksleiviai, kuriems privalu perskaityti vieną ar kitą kūrinį. Batakiškiai labai skaito, domisi, jiems rūpi, kas dedasi aplinkui. Labai džiaugiuosi, kad skaitytojus pagaliau matysiu gyvai, – atlaisvėjusiu karantinu džiaugiasi bibliotekininkė L.Pavalkienė.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą