fbpx

Į gyventojų prašymą geležinkeliečiai atsižvelgs

Dalintis:

Gyvenantys atokiau nuo Tauragės rugsėjį susidūrė su problema – rytinio piko metu per miestą važiuojantis traukinys didina kamščius.

Su „Tauragės kurjerio“ redakcija susisiekęs skaitytojas Laimonas klausė, kodėl ties vienintele traukinių pervaža traukinys turi važiuoti būtent tada, kai tėveliai skuba vežti vaikus į mokyklas.

– Tauragėje yra tik viena traukinių pervaža. Kodėl „Lietuvos geležinkeliai“ pasirinko tokį važiavimo grafiką, kad kiekvieną rytą 7.50 val., kai pats mašinų pikas ir visi skuba į darbus, veža vaikus į mokyklas, turi važiuoti traukinys? Susidaro didžiausi kamščiai Stoties gatvėje ir prie buvusio mėsos kombinato, taip sutrikdomas visas eismas. Ar neįmanoma traukiniams važiuoti po 8 val.? – teiravosi Laimonas.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovas Gediminas Petrauskas tvirtino, kad stengiamasi atsižvelgti ir į gyventojus. Vieno pravažiuojančio traukinio grafiko koreguoti neįmanoma.

– Kasmet sudarydami traukinių tvarkaraščius stengiamės atsižvelgti, kad jų judėjimas geležinkeliu sudarytų kuo mažiau nepatogumų gyventojams. Traukinių judėjimas kruopščiai planuojamas, kad būtų užtikrintas maksimalus eismo saugumas, o keleiviai ir kroviniai laiku pasiektų savo kelionės tikslą. Šiuo metu 7.39 val. pravažiuoja traukinys, vykstantis į Radviliškį, kurio grafiko iš karto pakoreguoti nėra galimybės. Vis tik ne kiekvieną dieną 7.42 val. atvyksta rinktinis traukinys, kuris stotyje išskirsto krovinius. Tad, jei nėra būtinybės, šio traukinio manevrus galime riboti. Tokiu būdu siektumėme, kad Tauragės ir apylinkių gyventojai veždami savo atžalas į ugdymo įstaigas ar keliaudami kitais svarbiais tikslais neužtruktų prie vienintelės geležinkelio pervažos Tauragės mieste, kuri kerta Stoties gatvę, – patikino Gediminas Petrauskas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą