Ir bažnyčioje – tik su kaukėmis

Dalintis:

Šalyje daugėjant susirgimų koronavirusu, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino rekomendacijas maldos namams. Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Marius Venskus sako, kad parapijiečiai saugumo laikėsi ir iki šiol.  

Pasak Mariaus Venskaus, bažnyčioje prie įėjimų nuo pat pandemijos pradžios yra dezinfekcinio skysčio, po kiekvienų mišių valomi paviršiai, kunigai Komuniją dalija tik dėvėdami kaukes. Induose vandens nėra.

– Paskutiniu metu Komuniją dalijome įvairiai. Grįžta rekomendacija dalinti į rankas, bet kyla klausimas, kaip geriau: anksčiau kiekvienam apipurkšdavom rankas, bet vyresni žmonės nepatrina rankų, būna šlapi delnai, paskui skundžiasi, kad jaučia kartumą. Galbūt dezinfekuoti kunigui rankas geriau, negu Komuniją žmogui į rankas, – svarstė klebonas. – Leisime pačiam žmogui apsispręsti.

Tauragės Švč. Trejybės bažnyčia. Reginos Genienės nuotrauka

Klebonas patikino, kad bažnyčioje mišiose dalyvaujantys skiepyti ir neskiepyti parapijiečiai visuomet dėvi kaukes. Kadangi žmonių sumažėję ne tik eilinėmis dienomis, bet ir šventadieniais, laikytis saugaus atstumo nesudėtinga.

Netrukus turėtų prasidėti katechezės pamokėlės. Pasak M.Venskaus, kadangi į jas registruojasi vaikai iš įvairių mokyklų, gali būti, kad pamokos vyks tik nuo lapkričio, kiekvieną sekmadienį 15 val.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą