fbpx

Įrengti nauji šviestuvai – aukštesni už buvusius

Dalintis:

Meilės alėjos take buvę žemi šviestuvai palaipsniui keičiami į aukštus parkinius šviestuvus. Kol kas šiame pasivaikščiojimų take sumontuoti tik du nauji, seniūnas Žilvinas Majus įsitikinęs, kad tokių suniokoti jau nepavyks. Tokie pat šviestuvai apšviečia ir pėsčiųjų taką prie Vytauto stadiono.  

Pasak seniūno Žilvino Majaus, prie „Versmės“ gimnazijos parkelio, Meilės alėjos pradžioje, įrengti 2 nauji šviestuvai vietoje trijų nuspardytų senųjų. Mažieji šviestuvai įmontuoti atraminėje sienelėje, aukštus šviestuvus toje vietoje sudėtinga įrengti: reikėtų atramas montuoti ar papildomus laikiklius sutvirtinimui, keblu, norint įkasti į šlaitą.

– Parkelyje, prie to tako, buvo trys maži šviestuvai. Su elektrikais apžiūrėję nusprendėme, kad toje vietoje užteks dviejų aukštų parkinių šviestuvų, – sakė seniūnas. – Tikiuosi, kad tokių jau nepavyks nuspardyti. Buvo gražūs tie mažiukai, bet teks, kai bus lėšų, visoje Meilės alėjoje keisti šviestuvus: iš 30 sveikų rastume vos apie 10. Kuo arčiau tilto, Meilės alėjos pradžioje, tuo veikiančių daugiau, arčiau tako pabaigos daugiau suniokotų.

Parkinių šviestuvų Tauragės seniūnija nupirko 12, su montavimo darbais jų įrengimas kainavo apie 1100 Eur. Prie Vytauto stadiono išasfaltuoto tako tuo pačiu metu, kaip ir Meilės alėjoje, įrengta 10 šviestuvų.

LED šviestuvai

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą