Išblukęs žemėlapis gadina vaizdą

Dalintis:

Tauragiškiai, dažnai praeinantys Jūros pakrante, pastebėjo, kad už „Bangos“ prie paplūdimio esantis žemėlapis – gerokai išblukęs.

– Einu dažnai paupiu pasivaikščioti ir matau tą žemėlapį. Gal geriau – prisimenu, kad ten buvo žemėlapis, nes dabar tai kone balta lenta. Paskelbė Tauragę Lietuvos kultūros sostine, seniūnas rado galimybių tvarkyti takelius, tai raskim ir galimybių tą lentą sutvarkyti. Jei jau nepavyksta, tada geriau išvis nukabinti, nes dabar tai tik kabantis priekaištas, – kalbėjo redakcijai paskambinusi tauragiškė.

Žurnalistų skambučio sulaukęs Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus neslėpė žinantis, apie ką klausiama. Tačiau jo teigimu, tai ne seniūnijos rūpestis. Jis pasiūlė kreiptis į VšĮ „Žaliasis regionas“, kuruojantį ir Tauragės turizmo informacijos centro veiklą.

– Puikiai suprantu, apie ką klausiate. Žemėlapis jau užsakytas ir gaminamas. Manau, greitu metu bus pakabintas išblukusiojo vietoje. Norime pakabinti būtinai dar iki miesto šventės, nes ten bus aktuali informacija atvykusiems į Tauragę. Taip pat bus pridėti QR kodai, kuriuos nuskenavus turistai ras informaciją apie apgyvendinimo ir maitinimo vietas, – kalbėjo VšĮ „Žaliasis regionas“ vadovė Gaiva Mačiulaitienė.

Pasak pašnekovės, ant ankstesniojo žemėlapio tokios informacijos nebuvo vengiant reklamos konkrečiam verslui ir netikslumų, jei kuri nors iš žemėlapyje nurodytų vietų nutrauktų savo veiklą. Būtent todėl šįkart nuspręsta suformuoti QR kodą, kuris atvykusius nukreips į internetinį puslapį, kuriame bus paprasta pateikti naujausią informaciją.

– Daugiau tokių probleminių vietų nežinau. Tačiau jei sulauksime žmonių pastebėjimų, į juos atsižvelgsime, – sakė G.Mačiulaitienė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą