Iškilmingai pakeltos vėliavos neliko – savivaldybė saugo naują pirkinį

Dalintis:

„Tauragės kurjeris“ sulaukė skaitytojų skambučių, klausiančių, kur dingo vakar iškilmingai iškelta Lietuvos istorinė vėliava, nes šiandien stiebas ir vėl stovi tuščias.

Vakar minint Laisvės gynėjų dieną iškilmingos ceremonijos metu aidint „Tautiškai giesmei“ 24 m aukščio stiebu iškelta Lietuvos istorinė vėliava. Nors buvo skelbta, kad vėliava kabės nuolat, penktadienio rytą „Tauragės kurjerio“ redakcija sulaukė skaitytojų skambučių, klausiančių, kur dingo naujoji puošmena.

Tauragės rajono mero patarėjas Kasparas Bertašius patikino, kad vėliava netrukus vėl plevėsuos ant stiebo, o ją nuimti teko dėl smarkaus vėjo. Apie tai suskubta pranešti ir savivaldybės feisbuko paskyroje.

„Itin stiprūs vėjo gūsiai tikras išbandymas į 24 metrų aukštį pakeltai istorinei Lietuvos vėliavai. Nors išbandymą vėliava atlaikė, tačiau vėjui nerimstant, vėliavą nusprendėme nuleisti. Norime, kad šis Valstybės simbolis mus džiugintų ilgam, todėl turime jį saugoti ir esant ekstremalioms oro sąlygoms į tai reaguoti“, – rašoma socialinio tinklo paskyroje.

– Šiandien ryte, įvertinus oro sąlygas, vėliava buvo nuleista. Turime saugoti savo turtą, kad jis tarnautų kiek galima ilgiau, – patikino K.Bertašius.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą