fbpx

Išrinkta Šeimos gerovės centro vadovė

Dalintis:

Savivaldybės paskelbtas konkursas į Tauragės šeimos gerovės centro vadovo vietą didelio populiarumo nesulaukė. Konkurse dalyvavo tik viena specialistė. Naująja direktore išrinkta šiuo metu savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vyriausiosios specialistės pareigas einanti Danguolė Račkauskienė. Naująsias pareigas moteris pradės eiti tik gavusi Specialiųjų tyrimų tarnybos išvadas.

Pasak naujosios Tauragės šeimos gerovės centro vadovės, socialinis darbas jai nesvetimas, jį dirba jau 30 metų.

– Dirbau Šilalės socialinio paramos skyriaus vedėja. Svarbiausia padėti žmonėms, o jiems padėdamas darai gera ir sau. Neįsivaizduoju savęs niekur kitur. Dirbu darbą, kurį geriausiai moku, – sakė iš Šilalės rajono kilusi, bet jau du dešimtmečius Tauragės rajone, Alijošiškės kaime, gyvenanti Danguolė Račkauskienė.

Kol nepradėjo dirbti Tauragės šeimos gerovės centre, D.Račkauskienė apie šios įstaigos problemas kalbėti nepanoro.

– Manau, kad ten darbas vyko, ir dabar mano tikslas – tęsti pradėtų socialinių paslaugų teikimą, plėtoti jas ir sklandžiai bendradarbiauti su centro atsakomybėn perkeltais socialiniais seniūnijų darbuotojais, iki šiol dirbusiais su socialinės rizikos šeimomis. Manyčiau, kad pradėjusi dirbti pirmiausia rūpinsiuosi rajono socialinių darbuotojų krūvio paskirstymu. Jų darbas opus. Jie dirba su šeimomis ir jų gyvenimais, – kaip įsivaizduoja darbų pradžią, pasakojo D.Račkauskienė ir pabrėžė, kad kol kas rajone socialinių darbuotojų netrūksta, bet daugėja šeimų, kurioms reikia jų pagalbos.

Paklausta, ar bus griežta vadovė, D.Račkauskienė pabrėžė:

– Gerumas nėra specialybė. Žmogiškumas turi būti pirmoje vietoje.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą