fbpx

Išrinkta STEAM centro vadovė – ilgametė lituanistė

Dalintis:

Steigiamas Tauragės gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos tyrimų ir eksperimentinės veiklos atviros prieigos padalinio centras (STEAM) jau turi vadovę. Ja tapo lituanistė Rita Katauskienė.

„Aušros“ progimnazijos patalpose kuriamas Gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos tyrimų ir eksperimentinės veiklos atviros prieigos padalinio centras (STEAM) yra Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro padalinys. STEAM centrą sudaro trys laboratorijos: gamtamokslinė, mechatronikos/informacinių technologijų (inžinerija ir robotika) bei tvaraus vystymosi ir alternatyviosios energetikos. Šis centras skirtas viso Tauragės regiono moksleiviams.

Konkurse centrui vadovauti dalyvavo 6 kandidatai, laimėjo Rita Katauskienė. Šiuo metu būsimoji STEAM vadovė dar tebedirba direktoriaus pavaduotoja bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jovarų pagrindinės mokyklos Gaurės skyriuje. Lietuvių kalbą R.Katauskienė dėsto ir Tauragės suaugusiųjų mokymo centre.

Daugiau nei 20 metų lituaniste dirbusi R.Katauskienė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad visuomet domėjosi technologijomis ir inovacijomis. Skaitmeninės priemonės, anot pedagogės, padėjo jai įdomiau organizuoti pamokas ir moksleivių veiklą. Būsimoji STEAM vadovė atskleidė, kad nuo rudens studijuoja Vytauto Didžiojo universitete informacines technologijas ir šiemet baigs studijas.

Kol kas R.Katauskienė nėra nutraukusi darbo sutarčių Jovarų pagrindinės mokyklos Gaurės skyriuje ir Tauragės suaugusiųjų mokymo centre, kai tik nutrauks, pradės dirbti STEAM centre. Pasak jos, šiuo metu STEAM dar kūrimosi stadijoje – patalpos jau įrengtos, perkamos veiklos priemonės. Kada STEAM pradės veikti, būsimoji vadovė dar negalėjo atsakyti.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą