fbpx

Istorinė vėliava Tauragėje turėtų suplevėsuoti dar šiemet

Dalintis:

Paskelbus apie idėją pastatyti aukštą vėliavos stiebą prie Jūros upės, šalia magistralinio kelio, imtasi projektavimo darbų. Tauragės rajono savivaldybė jau paskelbė ir sutartį su rangovu – stiebas turės būti pastatytas iki šių metų pabaigos.

Dar šių metų pradžioje Tauragės rajono savivaldybė paskelbė, kad minint 30-ąsias laisvės metines nuspręsta pagerbti Sausio 13-osios didvyrius įrengiant vėliavos stiebą su atminimo lentele. Paskelbus pirkimą jau išrinktas vėliavos stiebo statytojas, su kuriuo pasirašyta sutartis. Už daugiau nei 38 tūkst. eurų stiebą pastatyti pasiūlė Vilniaus UAB „AKA Baltic“ – ta pati, iš kurios įsigytos Dariaus ir Girėno gatvės apšvietimo stulpus puošusios trispalvės su laikikliais. Pastarasis pirkimas savivaldybei atsiėjo daugiau nei 4 tūkst. eurų.

Anksčiau valdininkai buvo užsiminę, kad šiam projektui gali tekti skirti kone 80 tūkst. eurų, tačiau po įvykusio pirkimo jau aišku, kad bus išleista kone perpus mažiau.

Istorinė Lietuvos vėliava ant 24 m aukščio stiebo su jam įrengtu pamatu suplevėsuos šalia tilto per Jūros upę, ant šlaito. Pirkimo metu ne tik suderėta dėl stiebo su mechanizmu vėliavai kelti statybų, bet ir dėl dviejų didelių Lietuvos istorinių vėliavų įsigijimo.

Darbai turi būti atlikti iki šių metų pabaigos. Tačiau taip pat numatyta galimybė juos pratęsti dar mėnesiui. Kūgio formos (siaurėjančiam) baltos spalvos vėliavos stiebui pagal pasirašytą sutartį turės būti suteiktas 5 metų garantinis laikotarpis.

Iškeltos vėliavos apšvietimas bus suplanuotas kitame projekto etape – ketinama šviesas prijungti prie miesto apšvietimo sistemos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą