Joniškės soduose atsiras vandentiekis

Dalintis:

Joniškės kaime, Joniškės sodų teritorijoje, suplanuota nutiesti 5,2 kilometro vandentiekio tinklų trasą. Jau paskelbtas vandentiekio tinklų projektavimo ir statybos darbų pirkimo konkursas.

Tauragės rajono savivaldybės taryba dar šių metų gegužę pritarė, kad bendrovė „Tauragės vandenys“ įgyvendintų vandentiekio tinklų įrengimo projektą, kuriame numatyta, kad pirmojo etapo metu, 2020 metais, Joniškės kaime būtų statomas geriamojo vandens gręžinys su vandens valymo įrenginiais, o vėliau būtų įrengti ir vandens tinklai. Pusę projekto lėšų prisidės Tauragės rajono savivaldybė.

Anot UAB „Tauragės vandenys“ direktoriaus Eduardo Anulio, vandens gręžinys Joniškės soduose jau statomas. E.Anulis yra sakęs, kad vandentiekio tinklai, pasitarus su sodų bendrijomis, bus įrengti tose Joniškės sodų gatvėse, kurios turi daugiausiai gyventojų. Nuotekų tinklai sodų gyventojams nebus tiesiami, gyventojai nuotekų rezervuarus turės įsirengti patys.

Vandens gręžinio įrengimo darbai Joniškės soduose jau vyksta. Daivos Žebelienės nuotrauka

Kaip skelbiama rangos konkurso sąlygose, vandentiekio tinklai nuo naujo gręžinio bus tiesiami Alyvų, Ažuolų, Tvenkinio, Saulėgrąžų ir Putinų gatvėse, taip pat šalia Joniškės sodų esančioje Bijūnų gatvėje. Numatoma darbų pirkimo vertė – iki 350 tūkstančių eurų. Vokai su konkurse dalyvausiančių įmonių pasiūlymais bus atplėšiami lapkričio 25-ąją. Numatoma, kad darbai po sutarties pasirašymo turėtų būti atlikti per pusantrų metų. Iš jų ne ilgiau kaip 6 mėnesiai gali būti skirti projektavimui. Numatyta, kad pratęsti rangos sutartį bus galima ne ilgiau kaip mėnesį.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą