Jūros krantinėje planuoja išpjauti senus želdinius

Dalintis:

Kol teismuose aiškinamasi, kas kaltas dėl nugarmėjusio Jūros krantinės šlaito, Tauragės rajono savivaldybė užsimojo iškirsti krantinėje senus medžius ir krūmus, suremontuoti aptrupėjusius šlaito laiptus. Pirmasis konkursas darbams pirkti neįvyko, šiandien – antrasis bandymas.

Tauragės rajono savivaldybė planuoja sutvarkyti krantinę nuo magistralinio kelio – tilto per Jūros upę iki Vasaros estrados, išskyrus nuslinkusią šlaito dalį. Kaip informavo savivaldybės Statybos skyriaus vyriausiasis specialistas Justinas Norkaitis, bus šalinami menkaverčiai krūmai, medžiai ir kiti želdiniai, suremontuoti seni laiptai.

Dar pernai pavasarį Tauragės rajono savivaldybės taryba pritarė projekto „Jūros upės pakrantės ir šlaito tvarkymas Tauragės mieste“ įgyvendinimui ir paraiškos teikimui Europos Sąjungos investicinių fondų lėšoms gauti. Buvo skelbiama, kad projekto vertė – per 70 tūkstančių eurų, iš jų Europos Sąjungos struktūrinių fondų (Sanglaudos fondo) lėšos – 64 179 Eur, o 11 325 eurai iš savivaldybės biudžeto. Tačiau, anot Statybos skyriaus vyriausiojo specialisto J.Norkaičio, tikslios sumos paaiškės nustačius laimėtoją.

Daivos Žebelienės nuotrauka

Įmonės pasiūlymus savivaldybės paskelbtam konkursui galėjo teikti iki birželio 7 dienos. Tačiau savivaldybė pranešė, kad viešasis darbų pirkimas neįvyko, nes buvo viršyta pirkimų suma. Pirkimas paskelbtas iš naujo, kaip tik šiandien planuojamas vokų su pasiūlymais atplėšimas.

Kaip skelbiama konkurso sąlygose, konkurso laimėtojas darbus turės atlikti per pusmetį nuo sutarties pasirašymo.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą