Kaip gauti globai šuniuką?

Dalintis:

Vieno Dainavos gatvės daugiabučio virtuvėje radus 27 šunis tauragiškiai susirūpino – ar galima būtų priglausti iš ten paimtą kurį nors šuniuką? Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai informuoja, kad kol kas to padaryti negalima.

– Gyvename Dainavos gatvėje ir skaitėme apie tai, kad iš buto paimti šunys. Norėtume priglausti vieną šuniuką iš tų paimtų. Kaip tai padaryti? Kur šiuo metu tie šuniukai yra ir į ką kreiptis? – teiravosi tauragiškis.

Atsako Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės departamento patarėja Aušra Stumbrienė:

Šiuo metu dėl iš Dainavos gatvės paimtų šuniukų vyksta tyrimas, vertinama jų sveikatos būklė ir globai jų atiduoti negalima. Visi šuniukai išvežti į Klaipėdos rajone esančią VšĮ „Būk mano draugas“. Jei žmonės nori atlikti gerą darbą, gali kreiptis į šią globos organizaciją ir priglausti kurį nors kitą jų turimą šunį – mano žiniomis, šiuo metu prieglaudoje apie 70 šunų laukia šeimininkų. Dėl nepriežiūros ar žiauraus elgesio paimtus šuniukus konfiskuoti iš ankstesniųjų šeimininkų gali teismas. Tačiau teismui priėmus tokį sprendimą būtina sulaukti, kol jis įsigalios – tik tada galima konfiskuotiems šunims ieškoti naujų namų.

***

Norintys priglausti šuniuką iš VšĮ „Būk mano draugas“ gali kreiptis į šią globos organizaciją tel. 8 614 36 617.

Maistas šunims

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą