fbpx

Kaip rasti sutarimą gyvenant daugiabutyje?

Dalintis:

Į „Tauragės kurjerį“ kreipusis tauragiškė piktinosi kaimynais – esą jie pyksta dėl akmenukais išpilto takelio. Moteris apgailestavo – kuri grožį, o kiti piktinasi.

J.Tumo-Vaižganto gatvėje esančiame keturbutyje name gyvenanti Elytė Zita Špelverienė pasakojo, kad sudėtinga rasti bendrą kalbą su kaimynais dėl tvarkos aplink namą.

– Palei namą buvo purvynė, takas bendroje žemėje. Sutvarkėm jį, papylėm pagrindą, išpylėm akmenukais. Visi su tuo sutiko, bet vieni kaimynai prieš dvi savaites net policiją dėl to iškvietė – kad be jų žinios tuos akmenis papylėm. Bet kiti namo gyventojai tiesiog norėjom, kad nereiktų po purviną buizę vaikščioti. Ar mes bjauriai padarėm? Jų pinigų niekas neprašė, – stebėjosi J.Tumo-Vaižganto g. gyventoja.

Žilvinas Majus

Atsako Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus:

Jei name yra daugiau nei trys butai, turi būti ir administratorius, kuris rūpinasi aplinka. 20 metrų aplink namą yra bendra žemė. Tačiau, kiek žinau, nuo 2019 metų kai kuriuose namuose liko netvarka su administratoriaus pasirinkimu. Jei dauguma namo gyventojų nori, tai ir viskas. Daugiabutyje 100 proc. sutarimo niekada nebus. Abejoju, ar ten pablogino situaciją išpildami taką. Name reikia tartis gražiuoju. Tik tiek galiu patarti.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą