Kalėdinę eglę vieni pirmųjų puoš jurbarkiškiai

Dalintis:

Jurbarko mieste jau stovi natūrali žaliaskarė. Jau šį savaitgalį planuojama ją papuošti. Tik įžiebimo šventės teks palaukti iki gruodžio mėnesio.

„Šiandien į Dvaro parką atkeliavo artėjančių žiemos švenčių simboliu tapsianti žaliaskarė, už kurią nuoširdžiai dėkojame eglutę mūsų miestui padovanojusiems Jurbarko rajono Skirsnemunės seniūnijos Molynės kaimo gyventojams Editai ir Gintarui Alksniams“, – skelbiama Jurbarko miesto seniūnijos feisbuko paskyroje.

Komentarų skiltyje feisbuko paskyros sekėjai suskubo teirautis, ar nenubyrės eglės spygliai. Tačiau Jurbarko miesto seniūnas Romualdas Kuras „Tauragės kurjeriui“ tvirtino, kad orai palankūs ir viskas turėtų būti gerai.

– Manau, laikys. Orai nešilti. Stovas padarytas taip, kad ir vandens įpilti galima, – kalbėjo seniūnas. – Firma, kuri puoš eglę, nori darbus atlikti, vėliau yra užimti darbuotojai. Dar mes prie savivaldybės turime papuošti keturias egles, o žmonių yra ribotai. Visada pritrūksta vienos nakties.

R.Kuras pasakojo, kad šiemet Jurbarke esantį Dvaro parką puoš natūrali kalėdinė eglutė, kurios šakos bus apipintos girliandomis.

Paklaustas, ar jurbarkiškiai tikrai pirmieji suskubo pastatyti šventinę puošmeną, R.Kuras tvirtino negalintis taip teigti, nes nesidomėjo.

Jurbarke kalėdinės žaliaskarės įžiebimas numatytas gruodžio 4 dieną.

Tą patį savaitgalį, tik viena diena anksčiau, eglutė bus įžiebta Tauragėje – gruodžio 3-iąją. Jei tik leis pandeminė situacija, planuojamas Jeronimo Miliaus ir Karinos Krysko pasirodymas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą