Kam reikalingas kelio ženklas vidury pievos?

Dalintis:

Tauragiškis Vaidas S. užsukęs į „Tauragės kurjerio“ redakciją stebėjosi mieste stovinčiais kelio ženklais. Vienas įrengtas kone pievoje, kiti – pasislėpę po medžių šakomis. Darbo imsis seniūnija ir Saugaus eismo komisija.

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją užsukęs skaitytojas Vaidas S. pastebėjo, kad dėl pasislėpusių kelio ženklų gali kilti eismo nelaimių.

– Prie automobilių stovėjimo aikštelės netoli Jūros upės, pavažiavus už „Bangos“ restorano, stovi eismą draudžiantis kelio ženklas ir keli stulpeliai. Jis buvo reikalingas prieš kokius 10 metų, kai pro čia visi į Jūros gatvę išvažiuodavo. Dabar ten želia pieva ir ženklas juokina žmones, – nupasakojo situaciją Vaidas S. – T.Ivanausko ir Signalo gatvių sankryžoje ženklas užžėlęs šakomis – tik krentant lapams jau ima matytis, kuri gatvė pagrindinė. Juk šitaip paslėptas ženklas kelia pavojų!

Tauragiškis neslėpė nuostabos ir dėl greičio ribojimo ženklų T.Ivanausko gatvėje – dviejose vietose transporto greitis ribojamas iki 20 km/h kaip gyvenamojoje zonoje.

Į „Tauragės kurjerio“ skaitytojo pateiktus klausimus atsakė Tauragės rajono vicemerė ir Saugaus eismo komisijos pirmininkė Virginija Eičienė. Anot jos, dėl vieno ženklo pašalinimo bus sprendžiama.

– Klausimą dėl eismą draudžiančio ženklo įtrauksime į Saugaus eismo komisijos darbotvarkę ir, priėmus sprendimą dėl ženklo reikalingumo, vykdymui perduosime miesto seniūnijai. Tikėkimės, nesugalvos takeliu važiuoti, – vylėsi vicemerė. – Rudenį seniūnija pradeda intensyvesnį medžių genėjimą mieste ir žmogaus įvardyta vieta bus apžiūrėta bei miesto seniūnijos sutvarkyta.

Tik dėl greičio ribojimo ženklų T.Ivanausko gatvėje V.Eičienė tvirtino, kad komisijos sprendimu jie liks.

– Jau ne kartą šis klausimas svarstytas Saugaus eismo komisijoje, tačiau buvo priimtas sprendimas ženklus palikti ir eismą reguliuoti taip, kaip buvo nuspręsta, suprojektuota ir atlikta T.Ivanausko gatvės rekonstrukcijos metu, – sakė V.Eičienė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą