Kam reikalingos konteinerių stoginės?

Dalintis:

Prezidento g. 63 namo gyventojai stebisi, kodėl prie jų namo pastatyta antžeminių konteinerių atliekų surinkimo aikštelė su atskiru aptvaru ir stogeliu, tačiau konteineriai stovi šalia. Vienas konteineris esąs be dangčio, nes dangtis kažkada buvo nuplėštas konteinerį ištuštinant.

„Kam įrengtas aptvaras, jei juo nėra galimybės naudotis ir kas turėtų suremontuoti konteinerį?“ – klausia Vladislovas K.

Atsako Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro Plėtros skyriaus vadovė Edita Vaitkienė:

Tame vadinamajame aptvare (mes jį vadiname stogine) bus įkelti mišrių komunalinių atliekų (MKA) konteineriai, tie patys, kurie yra užstatyti prieš stoginę. Galbūt užstatyta sąmoningai, kad tiesiai į stoginę žmonės neprimestų šiukšlių.

Stoginės buvo numatytos tam, kad būtų suteikta galimybė jose užrakinti MKA konteinerius. Į stoginę konteinerių neįveža tol, kol stoginių duryse nėra rankenų, kad neužstrigtų atidarymas ir neliktų neištuštinti mišrių atliekų konteineriai.

Mišrių atliekų konteineriai į stogines turėjo būti perkelti iki liepos 1 d., tačiau karantino metu buvo sustojęs medžiagų tiekimas tiekėjams ir dėl to stoginės pradėtos rengti vėliau nei planuota. Pilnai viską įrengti ir konteinerius perkelti numatyta iki vasaros pabaigos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą