fbpx

Kapitališkai remontuos tris gatves

Dalintis:

Remontuojamos dvi Tauragės miesto gatvės. Į Kovo 11-osios gatvę (prie autobusų stoties) jau suvažiavo sunkioji technika ir pluša darbininkai, Liepų gatvėje (Jovarai) darbai taip pat jau vyksta. Abiejų gatvių remontas kainuos apie pusę milijono eurų.

Tauragės savivaldybės administracija pasirašė sutartį su UAB „Tauragės agrotechnika“ dėl Tauragės miesto Kovo 11-osios gatvės kapitalinio remonto. Pradinė sutarties vertė – 277 260 Eur. Ruožo ilgis – 345 metrai. Gatvėje bus nutiesti nauji vandentiekio ir elektros tinklai, paklota nauja danga. Darbai turi būti atlikti per 6 mėnesius.

Liepų gatvę taip pat kapitališkai remontuos UAB „Tauragės agrotechnika“, su bendrovės direktoriumi Edmundu Abromu sutartis jau pasirašyta. Už šios gatvės remontą bus sumokėta 286 756 Eur. Ruožo ilgis – 460 metrų. Liepų gatvėje taip pat bus įrengti nauji elektros tinklai, paklota nauja danga, nutiestas šaligatvis su nuovažomis. Gatvė turi būti suremontuota per pusę metų.

Liepų gatvėje remontas turi prasidėti netrukus. Reginos Genienės nuotrauka

Šiuo metu paskelbtas Sodybos gatvės Taurų kaime kapitalinio remonto konkursas. Šiam projektui vykdyti savivaldybės administracija yra numačiusi 45 tūkst. Eur. Jei konkursas įvyks, gatvė turės būti suremontuota dar šiemet.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą