fbpx

Kariai pratybose išgelbėjo stirniuką

Dalintis:

Šiandien Kęstučio bataliono kariai dalyvauja bendrose pratybose „Stiprus grifonas 2021“, rengiamose kartu su Dragūnų batalionu. Netikėtai kariai aptiko į atvirą šulinį įkritusį stirniuką.

„Trumpam padėjus ginklus ir palikus taktika, suteikiama pagalba į bėdą patekusiam mažam padarėliui“, – rašoma Kęstučio bataliono oficialioje feisbuko paskyroje.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono vyr. leitenantas L.Tamašauskas „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad jaunas stirniukas pastebėtas visiškai atsitiktinai.

– Vietoje, kur vyksta pratybos, yra šulinys. Sustojome pažiūrėti, kad neįvažiuotume, bet pažvelgę vidun pastebėjome stirniuką. Netoliese buvo laukai, tai vos iškeltas jis pats spruko, – pasakojo karys.

Šios pratybos vyksta Klaipėdos rajone, netoli Minijos upės. Pasak pašnekovo, nepastebėtas stirniukas galėjo šulinyje tiesiog žūti, mat vieta – itin nuošali.

„Dėkojame už pilietiškumą, gerą širdį ir meilę gamtai šiems gelbėtojams: gr. D.Budginui (Dragūnų batalionas) bei kęstutėnams št. srš. A.Einingiui, ltn. S.Blaževičiui ir vyr. ltn. L.Tamašauskui“, – gelbėtojai vardijami Kęstučio bataliono feisbuko paskyroje.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą