Kartų parke skaitytojų laukia kupolas

Dalintis:

Žalgirių mikrorajone esančiame Kartų parke įkurdintas naujas statinys – kupolas. B.Baltrušaitytės biblioteka skelbia, kad jame bus galima pavartyti rajono spaudą, žurnalus.

Trečiadienį Tauragės B.Baltrušaitytės viešoji biblioteka paskelbė apie Kartų parke pastatytą kupolą-skaityklą. Pranešta, kad jame lankytojai ras Tauragės rajono spaudą, kitus įvairius periodinius leidinius, žurnalus. Bibliotekos vadovė Meilutė Parnarauskienė patikino, kad bibliotekos darbuotojos stengsis skaitytojams pateikti įvairių leidinių, kad patenkintų įvairių skaitytojų poreikius.

– Tai mūsų tęstinis projektas „Skaitymo virusas“, finansuojamas Kultūros tarybos. Kupolas kainavo virš 1000 eurų. Kol kas planuojame, kad jis veiks po kelias valandas per dieną. O kadangi vasara yra atostogų metas, tai labai laukiame ir padėti galinčių savanorių, – sakė M.Parnarauskienė.

Bibliotekos vadovė atskleidė, kad knygų kupolo skaitykloje nebus – pastarosios išduodamos tik naudojantis elektronine sistema, kuri nėra įrengta kupolo skaitykloje.

Naujam statiniui vietą Kartų parke, anot pašnekovės, išrinkti padėjo seniūnija. Tačiau nežinia, ar kupolas ten liks ir žiemoti.

– Kupolas veiks visą vasarą. Mes labai tikimės, kad jis liks nenuniokotas. Apeliuojame į gyventojų sąžinę – čia miesto žmonėms, būtų labai gaila, jei jis būtų sugadintas, – nerimo neslėpė bibliotekos vadovė. – Priešais kupolą yra didelis daugiabutis. Gyventojų akys geriau už bet kokią vaizdo stebėjimo kamerą.

Anot M.Parnarauskienės, kupolą išmontuoti nėra itin patogu, todėl pageidautų jį palikti žiemoti Kartų parke. Tačiau jei reikės, jis bus išmontuotas ir pargabentas saugojimui. Svarbiausia, kad per vasarą jis liktų nepaliestas chuliganiškai nusiteikusių žmonių.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą