Kas žaliąsias atliekas meta į mišrių atliekų konteinerius?

Dalintis:

Tauragės Vytauto g. 77 daugiabučio gyventojai skundžiasi, kad kiemsargiai žaliąsias atliekas meta į kieme stovinčius bendrus konteinerius. Anot į „Tauragės kurjerio“ redakciją užsukusių moterų, žaliųjų atliekų konteineris užrakintas, gal kuris nors kiemsargis neturi rakto arba tingi atsirakinti, todėl šias atliekas ir meta į mišrių atliekų konteinerį.  

Viena iš į redakciją užsukusių moterų – Paulina tvirtino, kad jau 6 valandą ryto konteineriai jų kieme būna pilni žaliųjų atliekų.

– Kur mums dėti savo šiukšles? Už atliekų sutvarkymą juk mes mokame, – piktinosi namo gyventoja.

Be to, anot į redakciją užsukusių tauragiškių, gaunasi taip, kad gyventojams gali būti neteisingai priskaičiuojamas mokestis už atliekų tvarkymą, nes valytojos primeta žaliųjų atliekų ir gatvių sąšlavų į mišrių atliekų konteinerius.

Mieste tvarką prižiūrinčios „Dunokų“ bendrovės ir daugiabučius eksploatuojančio Tauragės butų ūkio vadovai kaltės dėl savo darbuotojų, galimai metančių žaliąsias atliekas ir gatvių sąšlavas į mišrių atliekų konteinerius, neprisiėmė. Tačiau į gyventojų skundą reagavo ir su savo darbuotojais aiškinosi aplinkybes.

„Dunokų“ direktorė Gintarė Rakauskienė patikino, kad sąšlavos iš gatvių surenkamos technika. Nebent tai buvęs vienkartinis atvejis, kai valytoja supylė gatvių sąšlavas į bendrųjų atliekų konteinerį. Dėl to bendrovės vadovė gyventojų atsiprašo ir tikina, kad tokių atvejų, jei taip buvo, nepasikartos. Pasak G.Rakauskienės, „Dunokų“ valytojos raktų nuo žaliųjų atliekų konteinerių neturi.

Tauragės butų ūkio direktorius Egidijus Vaitiekus informavo, kad bendrovės kiemsargių darbo laikas prasideda 7 val. ir tęsiasi iki 16 val. Visos butų ūkio kiemsargės raktus nuo žaliųjų atliekų konteinerių turi.

„Buvo patikrintas minėto namo atliekų žaliųjų atliekų konteineris, jis rastas pustuštis. Kas meta žaliąsias atliekas į buitinių atliekų konteinerius, nenustatyta. Gyventojams rekomenduojame glaudžiau bendrauti su administruojančia įmone – UAB Tauragės butų ūkis ir nesusipratimų bus išvengta“, – pasiūlė namą administruojančios bendrovės vadovas E.Vaitiekus.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą