fbpx

Kelialapius į „Dainų dainelės“ filmavimą iškovojo keturios tauragiškės

Dalintis:

Praėjo jau ir antrasis televizijos konkurso „Dainų dainelė“ etapas, kuris vyko Kelmėje. Jis buvo ypač sėkmingas keturioms vokalistėms iš Tauragės ir ansambliui iš Pagėgių.

„Dainų dainelės“ konkursas visada sulaukia didžiulio LRT žiūrovų dėmesio, mat jame pasirodo talentingiausi šalies vaikai. Norinčiųjų savo vokalą pademonstruoti prieš televizijos kameras gausu, todėl geriausieji išrenkami dviem etapais.

Rajoninio etapo metu išrinkti vokalistai dalyvavo zoniniame etape. Tauragiškiai šįkart keliavo į Kelmę. Komisijos narys Tauragės muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotojas Algirdas Petraitis pasidžiaugė, kad šiemet tauragiškėms labai pasisekė.

– Į respublikinį konkurso etapą pateko keturios tauragiškės, Alinos Dambrauskienės mokinės, ir Pagėgių ansamblis. Kitiems konkurso dalyviams pritrūko paruošimo, balsų išskirtinumo. Taip pat didelę reikšmę turi ir koncertmeisterio akompanavimas, – vardijo A.Petraitis, priminęs, kad tauragiškėms akompanavo mokytojas Gintaras Bartušis.

 

 

 

 

 

Į respublikinį konkurso „Dainų dainelė“ etapą pateko ir į filmavimus sostinėje važiuos Toma Mikonytė (3–6 metų amžiaus grupė), Aleksė Šlamaitė (7–10 metų grupė), Atėnė Ravinkaitė (11–14 metų grupė) ir Meidė Šlamaitė (15–19 metų grupė). Beje, A.Ravinkaitė ankstesniajame „Dainų dainelės“ konkurse tapo laureate. Kada vokalistės vyks į filmavimus, dar nežinoma.

„Dainų dainelės“ organizatoriai skelbia, kad nuo 1974 metų rengiamame konkurse iš viso dalyvavo daugiau nei 200 tūkst. vaikų. Tradiciškai baigiamoji konkurso šventė vyksta Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kur renginio metu koncertuoja per 300 jaunųjų atlikėjų.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą