Kelių direkcija Tauragės rajonui nedosni

Dalintis:

Lietuvos automobilių kelių direkcija su rangovais sudarė 26 darbų sutartis, pagal kurias planuojama įgyvendinti valstybinės reikšmės kelių ir tiltų rekonstravimo, paprastojo remonto ir žvyrkelių asfaltavimo darbus šalyje. Tauragės rajonui teks labai menkai.

Į Lietuvos automobilių kelių direkcijos sudarytą kelių ir tiltų remontų sąrašą įtrauktas žvyrkelis jungiantis Tauragės rajono ir Pagėgių savivaldybes. Kapitalinis kelio remontas suplanuotas valstybinės reikšmės kelio ruože Griežpelkiai I –Vilkyškiai, tiksliau nuo 0,019 iki 8,466 km. Šis vingiuotas ir su stačiomis nuokalnėmis kelias po lietaus ne kartą buvo apsemtas. Lietuvos kelių direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadybininkas Evaldas Tamariūnas sako, kad darbus atliekanti bendrovė „YIT Lietuva“, juos planuoja baigti tik iki kitų metų spalio. Šių darbų vertė 4 240 000 Eur be pridėtinės vertės mokesčio (PVM).

Pasak E.Tamariūno, Pagėgių savivaldybėje taip pat bus rekonstruojami 5 nedideli tiltai kelyje Pagėgiai–Gudai–Sartininkai (Tauragės r.). Dėl visų penkių objektų pasirašyta viena sutartis, kurios vertė 340 900 su PVM. Šiuos darbus atliks UAB „Kvėdarsta“. Darbus planuojama baigti iki kitų metų birželio.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą