fbpx

Kiemą bjauroja žaliųjų atliekų krūvos

Dalintis:

Buitinių konteinerių, atliekų rūšiavimo ir jų išvežimo tema neišsemiama. Šįkart „Tauragės kurjerį“ pasiekė skundai dėl žaliųjų atliekų krūvų prie Gedimino g. 37 namo.

Šio devynaukščio namo gyventojai ne kartą skundėsi dėl netvarkos prie konteinerių aikštelės jiems prieš langus. Kol nebuvo požeminių konteinerių aikštelės, žmonės piktindavosi, kad buitines atliekas ten sunešdavo ne tik aplinkinių namų gyventojai, bet ir pro šalį link miesto centro einantys žmonės. Konteineriai dažniausiai būdavo pilni, o šalia jų – krūvos visokiausių atliekų. Redakcija vis sulaukdavo skambučių ir dėl prie šių konteinerių nenupjautos žolės. Pastaruoju metu gavome skundų ir net vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip nupjauta žolė iš maišų pilama ant jau sudžiūvusios žolės. Žmonės piktinasi, kad žaliųjų atliekų krūva neišvežama.

– Nežinau, kas – seniūnijos darbuotojai ar daugiabučius administruojančių bendrovių valytojai nupjauna žolę ir suveža prie buitinių atliekų konteinerių, tačiau iš ten niekas neišveža į sąvartyną. Laiko čia sukrovę nežinia kiek. Žolė pūva. Ne man vienai pikta dėl to. Esu nufilmavusi, kaip žalia žolė pilama ant jau sudžiūvusios, – redakcijai išklojo jauna tauragiškė.

Antradienio rytą nuvažiavę į nurodyto namo kiemą, buvusioje konteinerių aikštelėje radome žaliųjų atliekų krūvas ir greta stovinčius gyventojų automobilius. Būtent dėl automobilių, anot Tauragės miesto seniūno Žilvino Majaus, išvežti šias žaliąsias atliekas „Dunokų“ mašinoms sudėtinga – neįmanoma privažiuoti. Žaliosios atliekos turėtų būti išvežamos kartą per savaitę.

Seniūnas patikino, kad svarstoma nuardyti buvusios konteinerių aikštelės tvorą. Buvusi konteinerių aikštelės vieta liktų tik mašinoms parkuoti. Taip pat svarstoma pasatyti konteinerius žaliosioms atliekoms.

  • Redakcijos žurnalistų tel. 8 605 192 76
Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą