fbpx

Kodėl Pramonės gatvėje dingo šaligatvis?

Dalintis:

Ližių kaime įsikūrusioje bendrovėje dirbantis tauragiškis Alvydas R. į redakciją kreipėsi prašydamas išsiaiškinti, kodėl prieš tamsiausią metų laiką staiga dingo šaligatvio atkarpa Pramonės gatvėje. Tauragiškis primena, kad ne visi į darbą važiuoti gali nukakti.  

Vyras įtaria, kad šaligatvį panaikino savo bendrovės infrastruktūrą gerinanti automobiliais prekiaujanti įmonė.

– Į darbą ir iš jo einu pėstute nuo miesto. Vienoje atkarpoje prasidėjus aikštelės renovacijos darbams dingo šaligatvis. Dabar turiu eiti keliu. Kelias neapšviestas ir labai pavojingas. Na tai kas, kad turiu atšvaitą. Kai lyja, manęs vairuotojai gali ir nepastebėti. Senasis šaligatvis tikrai apgailėtinas buvo, bet jis bent jau buvo. Kodėl valdžia taip daro ir nesirūpina žmonių gyvybėmis? – klausia tauragiškis.

Išnykusi šaligatvio atkarpa buvo nutiesta per įmonei GBY priklausantį žemės sklypą. Tauragės rajono taryba dar liepą pritarė bendrovės prašymui išasfaltuoti maždaug 3000 kv. m įvažiavimą į šios bendrovės aikštelę Sandėlių gatvėje (bendra projekto vertė – 103 tūkstančiai Eur; GBY prisideda 30 proc. projekto vertės, likusią sumą – apie 70 tūkst. Eur dengia savivaldybė). Savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Faustas Sragauskas ramina – šaligatvis bus, tik dar neaišku – kitąmet ar 2023-aisiais.

– Jau parengtas šaligatvio projektas ir bus tiesiamas naujas šaligatvis nuo Pramonės gatvės sankryžos su Stoties gatve iki pat Dacijonų. Naujasis šaligatvis eis prie pat kelio, ne privačios įmonės žemės sklype, – sakė F.Sragauskas.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą