Konteinerius išgabeno, duobę paliko

Dalintis:

Gedimino g. 32 ir D.Poškos g. 47 daugiabučių gyventojai savo kieme nepanoro turėti požeminių atliekų konteinerių, viena atsisakymo priežasčių – jie būtų užėmę vietas, skirtas mašinoms parkuoti. Konteineriai buvo iškelti į kitą gatvės pusę, tačiau toje vietoje gyventojai vis tiek negali parkuoti mašinų.

Į redakciją ne tik savo, bet ir kitų gyventojų vardu paskambinusi Gedimino g. 32 daugiabučio gyventoja kvietė pažiūrėti, kokia duobė liko toje vietoje, kur ruoštasi įkasti požeminius konteinerius. Antradienį moters nurodyta duobė kieme buvo prilijusi, kaip ir kitos kiemo duobės, tad jos gylio nebuvo matyti, tik likusios aštrios asfalto briaunos. Per langą šūktelėjusi namo gyventoja tvirtino, kad dėl tos duobės jie kreipėsi į miesto seniūniją, tačiau ši nieko nedaro. Anot moters, palijus duobė tampa pavojinga, nes žmogus gali sugadinti mašiną.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus teigė, kad karantino metu šiame kieme stovi daug mašinų, todėl nėra kaip sunkiajam transportui įvažiuoti, tačiau jis pažadėjo, kad galbūt kitą savaitę bus atvežta skaldos ir duobė bus užpilta. Nors visas šių daugiabučių kiemas labai duobėtas ir prašosi kapitalinio remonto. Šis kiemas įtrauktas į numatytų asfaltuoti kiemų sąrašą.

– Tokių vietų mieste yra ir daugiau. Ir Miško gatvėje, bet ten irgi planuojamas kapitalinis remontas, tai daug investuoti neapsimoka. Užpilam skaldos ir tiek. Gyventojai neretai sako, kad gatvę asfaltavo, tai galėjo ir į kiemą užsukti. Bet negalime tvarkyti kiemų iš Kelių priežiūros programos lėšų. Tik iš rajono biudžeto. Kiek skiria, už tiek ir padarom. Turim sutartis su „Dunokais“. Jau sutvarkėm kiemus prie ligoninės Jūros gatvėje, prie Vytauto g. 85 daugiabučio, taip pat – Vasario 16-osios ir Prezidento gatvėse, – išvardijo miesto seniūnas.

Jau kitą dieną seniūnija redakcijai pranešė, kad duobės šiame kieme nebėra – ji užpilta skalda.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą