Koronavirusu susirgo Tauragės „Registrų centro“ darbuotojas

Dalintis:

Penktadienį koronavirusas nustatytas Tauragės „Registrų centro“ darbuotojui. Tai jau devintasis ligos atvejis Tauragėje. Kiti aštuoni sirgusieji šiuo metu laikomi pasveikusiais.

„Atliekame epidemiologinį tyrimą, renkame kontaktus. Žinome tik tiek, kad žmogus dalyvavo šeimos šventėje, bendravo su sergančiuoju ir užsikrėtė. Kol kas izoliuotis dėl šio atvejo privalės 14 kontaktą turėjusių žmonių – 10 kolegų ir 4 šeimos nariai. Sąrašas gali padidėti baigus epidemiologinį tyrimą“, – sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės skyriaus atstovė Albina Urbutienė.

Šiandien „Registrų centre“ klientai neaptarnaujami, nors patalpos buvo dezinfekuotos jau šeštadienį. Nuo rytojaus filiale laikantis saugos priemonių bus įvestos naujos darbo taisyklės darbuotojams ir rekomendacijos klientams.

Kaip praneša Nacionalinis visuomenės centras, liepos 20 d. 9 val. duomenimis Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų skaičius šoktelėjo iki 1947. Šiuo metu koronavirusu sergančių žmonių – 254, naujų atvejų registruota 15, mirė 80 žmonių, 81 žmogus yra saviizoliacijoje. Nuo birželio 1 d. registruoti 75 įvežtiniai atvejai.

Daugiau informacijos – rytojaus „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

  • Jeigu grįžote iš COVID-19 paveiktos šalies, Jums būtina užsiregistruoti ir izoliuotis. Atvykus iš kitų šalių, rekomenduojama tik užsiregistruoti. Spauskite, kad sužinotumėte daugiau. Iškilus klausimų, skambinkite tel. Nr. +370 618 79984 (I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45)
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą