Kultūros sostinės atributikos kainos: kodėl taip brangu

Dalintis:

Tauragės turizmo informacijos centras atidarė elektroninę parduotuvę, kurioje siūlo įsigyti „Tauragės – Lietuvos kultūros sostinės“ atributika puoštų gaminių. Pirmąją prekybos dieną nupirkti du džemperiai.

Bendradarbiaudami su Tauragės rajono verslininkais, amatininkais ir ūkininkais, Turizmo informacijos centro specialistai prognozuoja, kad didžiausią paklausą turės specialiai paženklinti džemperiai. Juos, pasak centro vadovės Gaivos Mačiulaitienės, siuva tauragiškės Linos Venskuvienės mažoji bendrija „Kirpk ir siūk“.

– Kartu su Tauragės rajono savivaldybe ieškojome vietinių verslų ir amatininkų, kurių darbai atspindėtų Tauragę kaip Lietuvos kultūros sostinę. Elektroninę parduotuvę atidarėme tik trečiadienį, bet jau pirmąjį vakarą sulaukėme dviejų užsakymų. Džemperius iš kokybiškos medžiagos siuva Lina Venskuvienė, kultūros sostinės logotipus ant produkcijos atspaudžia Šakviečio bendruomenė. Galbūt parduotuvėje, jei savivaldybė leis, vėliau atsiras ir rajone dirbančių ūkininkų produkcijos, magnetukų su Tauragės vaizdais, – svarstė G.Mačiulaitienė.

Turizmo informacijos centro darbuotojai pastebėjo, kad Tauragėje apsilankantys turistai ieško pigesnės atributikos, populiariausi – puodeliai, magnetukai. Naujojoje elektroninėje parduotuvėje puodelis su „Tauragės – Lietuvos kultūros sostinės“ logotipu kainuoja 7,50 euro. Euru brangiau įvertinti daugkartiniai pirkinių krepšeliai.

– Sutinku, kad kainos nemažos, bet mūsų tikslas – prekiauti tik kokybiškomis ir Tauragėje pagamintomis prekėmis. Turizmo informacijos centras nesiekia pasipelnyti, mes prie gamintojų kainos pridedame iki 5 procentų antkainį. Jei užsakytume tūkstančius prekių, kainos būtų mažesnės. Dabar, pavyzdžiui, turime nupirkę tik 20 džemperių, – pastebėjus, kad kultūros sostinės simbolika nepigi, tikino G.Mačiulaitienė.

Džemperis šioje internetinėje parduotuvėje kainuoja 49 eurus ir yra brangiausia siūloma prekė. Gertuvė kainuoja 7 eurus, dar galima įsigyti stilizuotų kojinių. Jų dizainą, pasak G.Mačiulaitienės, pasiūlė Dacijonų bendruomenės pirmininkas Mindaugas Piečia. Kojinių pora kainuoja 9 eurus.

– Daugiau prekių su Tauragės atributika turime Turizmo informacijos centre. Manau, kad turistai ras išsirinkti suvenyrą visiems priimtina kaina, – įsitikinusi G.Mačiulaitienė.

Apie savo gaminius, jei jie susiję su Taurage ir galėtų tapti parduotuvėlės dalimi, kūrėjai gali pranešti elektroniniu paštu info@taurage2023.lt

Vienas pirmųjų šventinius džemperius savo darbuotojams užsakė Tauragės kultūros centras. Pasak direktoriaus Virginijaus Bartušio, įstaiga rinkosi dviejų tipų džemperius: su kapišonais ir be.

– Mes derinome ir spalvas, kad jos atitiktų Tauragės kultūros sostinės spalvinę gamą. Tarėmės dėl kainų. Džemperių reikėjo metų pradžioje, kai dalyvavome parodose Vilniuje. Kultūros sostinės simbolika puošiasi mūsų darbuotojai, aptarnaujantys klientus, pasitinkantys ir palydintys svečius įvairiuose renginiuose, – sakė Kultūros centro vadovas.

Paklaustas, ar džemperius darbuotojai galės pasilikti sau, o gal jie bus saugomi Kultūros centro drabužinėse, V.Bartušis sakė apie tai negalvojęs, bet džemperių ilgaamžiškumu abejoja.

Už vieną džemperį Tauragės kultūros centras sumokėjo 36 eurus. Iš viso buvo užsakyta ir pagaminta 20 džemperių.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Tegul vilniaus patikrina tik saziningai, isvis visi numirtu pamate skaicius

Palikite komentarą