fbpx

Kuo pranašesnė Pušų gatvė?

Dalintis:

Lėtas gatvių asfaltavimas aistras, matyt, kurstys dar ilgai: pernai dėl aplenktos jų gatvės valdančiuosius iškoneveikė asfaltavimo laukiantys J.Matulaičio gatvės gyventojai. Šįkart redakciją pasiekė Jovarų mikrorajone gyvenančio Antano skambutis. Vyrui neduoda ramybės klausimas, ar tai, kad į asfaltavimo eilę būtų įrašyta Pušų, o ne kuri nors kita Jovarų mikrorajono gatvė, nusprendė bendruomenės aktyvas? 

Tauragės miesto gatvių asfaltavimo eiliškumo sąrašas patvirtintas dar 2018 m. Tuokart svarstant, kurias gatves asfaltuoti strategiškai svarbiau, remtasi gatvių eiliškumo sudarymo komisijos kriterijais – užstatymu, eismo intensyvumu, kvartalų „sužiedinimo“ principu ir bendruomenių atstovų prašymais. Tiesa, parengtas sąrašas ne visai atitiko bendruomenių interesus. Pavyzdžiui, Jovarų mikrorajone bendruomenė pirmenybę teikė Liepų gatvei, kuri yra prie bendruomenės poilsiavietės, jovariškių vasaros estrados. Ši žvyruota gatvė sujungtų asfaltuotas Laisvės ir Saulės gatves. Vis dėlto valdantieji pasirinko pirmiau asfaltuoti Pušų gatvę. Jovarų bendruomenės pirmininkė Palmyra Gylienė svarsto – galbūt todėl, kad joje yra vandentiekio ir lietaus nuotekų tinklai.

– Kai sudarinėjome bendruomenės asfaltavimo gatvių planą, Pušų gatvės nebuvome įtraukę. O dabar jau viskas vyksta be bendruomenės žinios, – sakė P.Gylienė.

Bendrovės „Tauragės vandenys“ technikos direktorius Jonas Gečas redakciją informavo, kad absoliučiai visose Jovarų kvartalo gatvėse yra įrengti vandentiekio ir nuotekų tinklai, gyventojams belieka prisijungti.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą