fbpx

Kviečiame pasidalinti gerumu su sergančiais kraštiečiais

Dalintis:

Adventas… Vieniems tai tauraus susikaupimo ir rimties metas. Kitiems – malonių, džiugių rūpesčių laikotarpis, kai reikia pasirūpinti dovanomis artimiesiems, suplanuoti, kas puikuosis ant kalėdinio stalo ar kokių spalvų žaisliukais puošti eglutę. Tačiau tokios nuotaikos tvyro ne visuose namuose. Kai kuriems mūsų šiomis dienomis širdį užvaldęs nerimas, sumaištis, baimė. Kai kam šios dienos – grumtynės su likimu. Lemiamos grumtynės už gyvenimą.

Gruodžio 3 d. 15.30 val. Pagėgių miesto parke vyksiančios kalėdinės eglutės įžiebimo šventės metu Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka, Pagėgių savivaldybės administracija ir Pagėgių seniūnija kvies visus Pagėgių krašto gyventojus bei svečius paaukoti sunkumų šiuo metu patiriantiems žmonėms – sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems kraštiečiams, kurių kova su šiomis klastingomis ligomis nelygiavertė dėl finansinių priežasčių.

Šios akcijos metu kviesime įsigyti bei pasimėgauti karštu šokoladu ir Kalėdomis kvepiančiu keksiuku, o visos paaukotos lėšos bus skirtos minėtiems žmonėms.

Kviečiame nelikti abejingiems, susijungti atjautai ir dvasinei vienybei bei drauge, kiekvienam įdedant bent po mažą kruopelę savo gerumo, sukurti kalėdinį stebuklą tam, kam labiausiai šiuo metu jo reikia, tiems, kam taip reikia įžiebti viltį. Juk duodami kitam įprasminame savo gyvenimą, nuskaidriname mintis, įkūnijame viltis, sušildome sielą…

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą