fbpx

Liberalų ir centro sąjungos Tauragės skyriuje – permainos

Dalintis:

Gruodžio 6-ąją LiCS Tauragės skyriaus visuotiniame ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime penkerius metus skyriui vadovavusi Irena Ričkuvienė informavo apie atsistatydinimą. Išklausyta jos ataskaita už praėjusį laikotarpį.

Pirmininkė džiaugėsi, kad skyriuje nėra jokio skilimo, kad jis yra darnus ir pajėgus atstovauti žmonių lūkesčiams rajono politiniame gyvenime:

– Šiais laikais, kai visuomenės vartotojiškumas užgožia daugelį dalykų, pastovumas, stabilumas ir nuoseklumas įgauna prasmę. Laikas palieka tik tai, dėl ko buvo stengtasi, dirbta, – sako ji. – Šiandien Tauragės skyrius jau nėra ta visai jauna politinė organizacija, jau turi savo žymę Tauragės rajono politiniame gyvenime.

Dirbdami savivaldybės taryboje opozicijoje LiCS partijai atstovaujantys savivaldybės tarybos nariai posėdžių metu visada aktyvūs, pateikia daug konstruktyvių pastabų bei pasiūlymų. Net trys skyriaus nariai dalyvauja aukščiausiuose partijos valdymo organuose: I.Ričkuvienė yra Liberalų ir centro sąjungos pirmininko pavaduotoja, Robertas Piečia – Tauragės apskrities koordinacines tarybos pirmininkas, Vidas Bičkus – Etikos komisijos narys. Jie visi ir Vidas Misiūnas yra partijos valdybos ir tarybos nariai.

Vieni pagrindinių susirinkimo klausimų buvo skyriaus pirmininko ir tarybos narių rinkimai. Susirinkimo dalyviai į skyriaus pirmininkus pasiūlė net devynis kandidatus, dar kartą įrodydami, kad tarp šios politinės organizacijos narių gausu lyderių, turinčių partiečių pasitikėjimą ir gebėjimų eiti šias pareigas.

Aštuoniems kandidatams atsisakius liko vienas – V.Bičkus. Išklausę kandidato prisistatymą ir viziją apie būsimą skyriaus veiklą, išgirdę atsakymus į klausimus, atviru balsavimu LiCS Tauragės skyriaus nariai pirmininku išrinko V.Bičkų.

V.Bičkus yra rajono savivaldybės tarybos narys, Visuomeninės tarybos prie Tauragės apskrities VPK pirmininkas, bendruomenės „Skaudvilės kraštas“ pirmininkės pavaduotojas, eina Skaudvilės II seniūnaitijos seniūnaičio pareigas. Laimėjęs konkursą, nuo gruodžio 19 dienos jis pradės eiti Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Tauragės apskrities skyriaus vedėjo pareigas.V.Bičkus 1998–2003 m. dirbo Šilalės rajono Bijotų D.Poškos pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoju; 2003–2006 m. – Šilalės rajono savivaldybės administracijoje, Investicijų ir verslo tarnyboje, nuo 2006 m. spalio 9 iki 2010 m. sausio 22 d. – Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju, vėliau – UAB „Neva“ komercijos direktoriumi.

Pirmininko siūlymu susirinkimas patvirtino 7 pavaduotojus, kuriais tapo I.Ričkuvienė, R.Piečia, V.Misiūnas, Iveta Skurvydienė, Sigitas Mičiulis, Edita Vaitkutė-Zinkė ir Jūratė Veisienė. Slaptu balsavimu išrinkta vienuolika skyriaus tarybos narių. Didžioji jų dauguma perrinkti naujai kadencijai, tarybą papildė ir 2 jauni energingi nariai. Skyriaus sekretorės pareigas eis Gintarė Rakauskienė.Kol buvo skaičiuojami balsai, susirinkusiems koncertavo Rasos Levickaitės-Šerpytienės vadovaujami jaunieji atlikėjai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą