Ližių kelyje įstrigo sunkvežimis – traukė 3 valandas

Dalintis:

Antradienį Ližių kaimo kelyje, šalia įmonės „Gonas“, įstrigo sunkvežimis su kone 20 tonų šaldytos žuvies. Vairuotojui pagelbėti bandę įmonės darbuotojai keiksnojo kelio duobes ir tikino, kad tokių incidentų jau kilo ne vienas. Tauragės seniūnijos seniūnė Danguolė Jatautienė dėl šio kelio tvarkymo verslą ragina rašyti oficialius prašymus savivaldybei.

Žvyruoto Ližių kaimo kelio ramiu nepavadinsi – juo zuja kelių įmonių darbuotojai: UAB „Gonas“, UAB „Spaisvilė“, „Tauragės vandenų“ nuotekų valymo įrenginių darbuotojai ir aplinkiniai gyventojai. Žiemą važiuoti šiuo keliu tampa tikru iššūkiu.

– Įvažiavo sunkvežimis į duobę ir viskas, nebeišvažiuoja. Vairuotojas pylė anglių, žvyro, bet tai nepadeda. Jau kelias valandas jis ten kamuojasi. Siūlėm kviesti rimtesnę techniką į pagalbą, tačiau už tai pats vairuotojas turėtų sumokėti, nenori žmogus prarasti pinigų, – pasakojo „Tauragės kurjerio“ redakcijai paskambinęs vyras.

Žurnalistams atvykus į Ližių kelią, sunkvežimio ratas buvo kone iki pusės žvyro duobėje, atsivėrusioje viduryje kelio, o pats kelias lengvuoju automobiliu apskritai sunkiai išvažiuojamas. Sunkvežimio vairuotojui bandęs pagelbėti įmonės „Gonas“ darbuotojas stebėjosi, kodėl tokį svarbų kelią savivaldybė pamiršo.

– Praėjusią savaitę čia buvo įstrigę trys į mūsų įmonę važiavę sunkvežimiai. Dabar vėl, o savaitė tik prasidėjo, – piktai ranka numojo vyras.

Duobėje įstrigusio sunkvežimio vairuotojas kapstėsi ilgiau nei tris valandas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tauragės seniūnijos seniūnė Danguolė Jatautienė buvo atvira – apie asfaltavimą plačiau kalbėti galėtų tik savivaldybės Statybos skyriaus specialistai.

– Vasarą greideriavimo prašymus vykdėm. O dabar galybė skambučių dėl sniego – šiuo metu tai jautri tema, darome grafiką, kur reikia nuvalyti. Gruodį greideriuoti nepavyko, nes buvo daug lietaus, todėl visur žvyrkeliai tokie baisūs. Dabar šaltį atleido ir sniegas atidengė duobes, – kalbėjo seniūnė, tvirtindama, kad situacija seniūnijos keliuose jai puikiai žinoma. – Apie 200 km žvyrkelių turim, tai sukamės kaip galim.

Seniūnė patarė prašymus dėl asfaltavimo teikti savivaldybės administracijai, kalbėti su kaimo bendruomene, seniūnaičiais.

Nepaisant seniūnės tvirtinimo, kad žiemą greideriuoti žvyrkelio nepavyks, trečiadienį „Tauragės kurjeriui“ paskambino tauragiškis džiugiai pranešdamas, kad kelias jau nugreideriuotas.

Tauragės rajono savivaldybės atstovas patikino, kad UAB „Spaisvilė“ kreipėsi su raštišku prašymu dėl minėto kelio asfaltavimo. Taip pat teigė, kad šis kelias pateiktas dėl galimybės gauti finansavimą iš programos keliams, vedantiems į teritorijas, kuriose kuriamos darbo vietos. Tik atsakymo savivaldybė kol kas nesulaukė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą