Mero padėkos vakare – svečiai iš Sakartvelo

Dalintis:

Ketvirtadienį Tauragės kultūros rūmuose vyko tradicinis mero padėkos vakaras, kurio metu pagerbti rajonui nusipelnę žmonės. Taip pat įteikti garbės ženklai „Už nuopelnus Tauragės rajonui“.

Tauragės rajono mero padėkos vakarą pradėjo balsingos tauragiškės Virginijos Bartušytės atliekama melodija. Vėliau ant scenos pakviestas ir meras Dovydas Kaminskas.

– Noriu padėkoti mūsų tarybai už darbą keturis metus. Ypatingai noriu padėkoti koalicijos partneriams, už tą politinį stabilumą. Ačiū visiems tarybos nariams, kurie palaikė sprendimus. <…> Gal ir pridarėme klaidų, bet geriau jas padaryti ir judėti pirmyn, nei gyventi tobulai sukurtame pasaulyje savo galvose, – kalbėjo D.Kaminskas.

Trumpais sveikinimo žodžiais Tauragės kultūros centro salėje susirinkusius pasveikino ir Seimo narė Aušrinė Norkienė bei Seimo nario Romualdo Vaitkaus patarėja Diana Skarbalė. Gražių švenčių linkėjo ir klebonai Marius Venskus bei Mindaugas Dikšaitis.

Tradiciškai renginio metu labiausiai nusipelniusiems Tauragės rajono gyventojams teiktas Tauragės rajono savivaldybės garbės ženklas „Už nuopelnus Tauragės rajonui“. Šiemet jis tarybos sprendimu suteiktas 4-iems žmonėms už nuopelnus skirtingose srityse. Pirmasis apdovanojimo atsiimti scenon pakviestas skaudviliškis Ričardas Kazimieras Paulauskas.

Ričardas Kazimieras Paulauskas. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Su kamuoliu gimiau, su kamuoliu ir mirsiu, – ant scenos šmaikštavo R.K.Paulauskas.

Garbės ženklas įteiktas ir Sakartvelo piliečiui Zazai Šalamberidzei, gerai pažįstamam daugeliui tauragiškių. Jam apdovanojimas įteiktas už didžiulį indėlį vystant Tauragės ir Zestafonio bendradarbiavimą.

Zaza Šalamberidzė (viduryje). Mortos Mikutytės nuotrauka

Dar viena viešnia iš Sakartvelo – Zeinab Gvelesiani – įteikus garbės ženklą ant scenos prabilo lietuviškai.

– Labai ačiū, mano brangūs draugai iš Lietuvos, – tarė aidint aplodismentams Zeinab Gvelesiani. – Nuoširdžiai linkiu, kad geresnės ateities, realizuoti tikslus ir kad visos jūsų svajonės išsipildytų. Myliu Lietuvą, myliu Tauragę, myliu ir jus, tauragiškiai.

Zeinab Gvelesiani (viduryje). Mortos Mikutytės nuotrauka

Dar vienas garbės ženklas už išskirtinius sportinius pasiekimus atiteko sportininkui Rokui Baciuškai. Garbingo apdovanojimo atsiimti atėjo jauno ir aktyvaus tauragiškio tėvai.

Nuo 2015-ųjų imta teikti ir Tauro rago statulėles žinomiems tauragiškiams. Pirmoji mero padėkos vakare įteikti žinomam fotografui, fotografų klubo „Fotojūra“ nariui Eugenijui Kavaliauskui.

Tauro rago statulėlė įteikta fotografui Eugenijui Kavaliauskui. Mortos Mikutytės nuotrauka

Taip pat apdovanota Tauragės dvaro bendruomenė už sėkmingą startą ir jaunimo telkimą prasmingai veiklai. Apdovanojimą atsiėmė pirmininkė Rasa Beskienė.

Tauragės dvaro bendruomenei skirtą statulėlę atsiėmė bendruomenės pirmininkė Rasa Beskienė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Dar viena tauro rago statulėlė įteikta organizacijai „Caritas“, kuriai Tauragėje vadovauja Vitalija Šlepavičienė. Nominacija skirta už aktyvią veiklą, nuoširdų darbą, dėmesingą rūpinimąsi pagalbos reikalingais žmonėmis.

Tauro rago statulėlė įteikta Caritas vadovei Vitalijai Šlepavičienėi. Mortos Mikutytės nuotrauka

Apdovanojimas įteiktas ir Tauragės Senamiesčio bendruomenės pirmininkui Romualdui Stasyčiui. Jam nominacija skirta už asmeninį indėlį puoselėjant bendruomenės tradicijas ir dalyvavimą kultūrinėje veikloje.

Romualdas Stasytis. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tauro rago statulėlė įteikta ir jaunam sportininkui, kuriančiam inovatyvų ūkį Gyčiui Ūseliui. Prieš 4-erius metus ūkininkauti pradėjęs G.Ūselis dabar dirba jau 120 ha žemės. Be to, aktyviai dalyvauja svarsčių kilnojimo varžybose – yra tapęs svarsčių kilnojimo pasaulio vicečempionu.

Gytis Ūselis. Mortos Mikutytės nuotrauka

Už inovatyvias idėjas, meno ir kultūros sklaidą Tauragėje tauro rago statulėlė įteikta Tauragės krašto muziejui „Santaka“.

Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ direktorė Eglė Červinskaitė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tauro rago statulėle apdovanotas ir užtarnauto poilsio išeinantis Jovarų pagrindinės mokyklos direktorius Algimantas Kaminskis – už atsidavimą savo profesijai. Be to Tauragės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jūratė Veisienė A.Kaminskiui įteikė ir Švietimo, mokslo ir sporto ministrės pasirašytą padėkos raštą.

Algimantas Kaminskis. Mortos Mikutytės nuotrauka

Po Virginijos Bartušytės atlikto kūrinio scenon pakviesti ir pagerbti užtarnauto poilsio išėję bei Tauragės rajonui nusipelnę žmonės. Vėliau susirinkusius scenoje džiugino „Electric ladies“ pasirodymas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą