Mokamų stovėjimo vietų Tauragėje nebus

Dalintis:

Svarstydamos, kaip surinkti daugiau lėšų į savivaldybės biudžetą, dalis savivaldybių planuoja ar jau įrengė mokamas automobilių stovėjimo vietas miestų centruose, prie strateginių objektų. Tauragės mieste tokių aikštelių nėra ir artimiausiu metu įrengti neplanuojama.

Jau tapo norma atvažiavus į didmiesčius susimokėti už stovėjimą tam įrengtose aikštelėse ar automobilį palikus gatvėje. Tačiau Tauragės rajono savivaldybė bent artimiausiu metu tokių apmokestinimų neplanuoja. Pasak savivaldybės mero patarėjo Kasparo Bertašiaus, iki šiol rajono taryba yra priėmusi du sprendimus išduoti leidimus automobiliams statyti. Pagal vieną sprendimą privatus asmuo už savo lėšas įsirengė automobilių stovėjimo vietą Gedimino gatvėje. Pagal kitą verslo atstovams išduotas leidimas įrengti ir sutvarkyti stovėjimo vietas savo lėšomis prie Dariaus ir Girėno g. 18 namo.

– Už šias stovėjimo vietas savivaldybė pajamų negauna, – patikslino K.Bertašius.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus „Tauragės kurjeriui“ sakė kartais sulaukiantis daugiabučių namų gyventojų užklausų dėl automobilių stovėjimo vietų privatizavimo, bet kol kas praktikos įgyvendinti tokius tauragiškių norus nėra.

– Reikia palaukti artimiausio savivaldybės tarybos posėdžio. Turėtų būti pristatytas rinkliavų įkainių rajone projektas ir ten turėtų būti eilutė dėl rezervuojamų automobilių stovėjimo vietų. Be konkrečių teisinių sprendimų jų įrengti neįmanoma. Visi suprantame, kad automobilių yra daugiau nei vietų jiems pastatyti prie daugiabučių namų. Tos laisvos vietos naujoms aikštelėms taip pat neatsiras. Bet yra ir turtingų žmonių, kurie galėtų išsipirkti vietas. Kur tada mašinas reikėtų statyti kitiems gyventojams? – svarstė miesto seniūnas.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą