Naujas takas per siauras – pageidauja platesnio

Dalintis:

Nuo Jūros gatvės iki Tauragės pliažo trinkelėmis baigiamas kloti naujas takas, tačiau jau dabar gyventojai teigia, kad jis bus nepraktiškas ir nepatogus. Skambinusieji į redakciją ir buvę prie rengiamo tako tauragiškiai išsakė mintį – jis bus tik dėl grožio. Miesto seniūnas priešingos nuomonės.

Prie tiesiamo tako sutiktas Tomas su draugais pasakojo dažnai dviračiu mėgstantis važinėti, tačiau trinkelėmis grindžiamas takas, jungiantis Jūros gatvę su paplūdimiu, treniruoklių aikštele ir Kranto gatve, jų visai nedžiugina.

– Per siaurą daro, važiuojant dviračiu per posūkius neįmanoma išsukti, turi labai pristabdyti, kad išvingiuotum. Naujasis takas siauresnis sujungimo vietoje su funkcionaliu seniau paklotu taku. O abu turėtų būti vienodo pločio, – kalbėjo Tomas, jam pritarė draugai. – Neaišku, ar čia bus tik pėsčiųjų takas. Jei taip, tai mes, dviratininkai, būsime nuskriausti. Net jei čia kloja tik pėsčiųjų taką, jis turėtų būti dvigubai platesnis. Apie prasilenkimą negali būti net minties. Aukštesnėje vietoje turi įrengti perlaidą vandens nutekėjimui, nes jis viską išplaus žemyn tekėdamas.

Į redakciją paskambinę Jūros gatvės gyventojai taip pat išsakė savo nepasitenkinimą.

– Nesuprantame ir piktinamės, kad takas šitokio siaurumo. Juk neprasilenksi nė per kur – jei vienas su dviračiu, tai kitas turi lipti nuo tako į pašalį, į krūmus. O kaip neįgalieji važiuos tuo taku, siauru ir dar kampuotu? – svarstė Jūros gatvės gyventoja.

Tauragiškiai pasakojo, kad toje vietoje, kur klojamas takas, yra šliužų lizdavietė – tie patys, kurie sparčiai veisiasi soduose, Lomių ir kituose kaimuose. Ankstyvais rytais ir vėlyvais vakarais bėgiojantys žmonės pastebėjo, kad jų ant tako labai daug – nėra kur kojos pastatyti. Aplinkinių namų gyventojai juos pradėjo pastebėti ir savo kiemuose. Žmones neramina, kad ten yra šliužų židinys, jį reikia naikinti.

Pasak miesto seniūno Žilvino Majaus, naują taką seniūnija kloja, nes toks buvo žmonių pageidavimas – dažnai iš to rajono gyventojų sulaukdavo šito prašymo. Iš Jūros gatvės į Tauragės pliažą iki šiol visi patekdavo prieš 10–20 metų įrengtu betono luitų taku. Juo įsigudrindavo net automobiliais važiuoti, todėl tako apačioje buvo pastatytas tai draudžiantis ženklas.

– Mes radę lėšų nusprendėme sutvarkyti tą takelį, pakloti iš trinkelių, manau, kad mums neblogai pavyko sujungti Jūros ir Kranto gatvių takus. Tai bus pėsčiųjų ir dviratininkų takas. Aš pats vakar vakare juo važiavau, tai gana lengvai užmyniau į viršų. Takas nesiauras – 1,60 m pločio, pažiūrėkit, kokio pločio Jūros gatvės šaligatviai! Kiek lėšų turėjome, tiek stengėmės padaryti, – kalbėjo seniūnas.

Pasak Ž.Majaus, apie šliužus jis nieko negirdėjo ir jų nematė, tačiau pažadėjo apžiūrėti nurodytą vietą.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą